تاکید یمن بر ادامه حمله به کشتی‌های مرتبط با رژیم اشغالگر

رئیس شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد: هدف قرار دادن کشتی‌های مرتبط با رژیم صهیونیستی برای حمایت از غزه همچنان ادامه دارد.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، مهدی المشاط کشتی‌های مرتبط با رژیم اشغالگر برای حمایت از مردم غزه در برابر جنایاتی که علیه آنها روی می‌دهد همچنان هدف قرار می‌گیرند.

او در نشست فرماندهان نیروهای مسلح به آمریکا درباره ادامه حملات و تجاوزات علیه مردم یمن هشدار داد و تاکید کرد: پاسخ به این تجاوزات حتمی است.

مهدی المشاط گفت: هیچ کشتی مرتبط با رژیم اشغالگر که در مالکیت این رژیم است یا بخشی از مالکیت آن متعلق به این رژیم است نخواهد توانست از دریای سرخ عبور کند. تصمیم ما هر هزینه‌ای هم داشته باشد به قوت خود باقیست.

او خطاب به آمریکا و رژیم صهیونیستی گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی تاوان واکنش احمقانه خود و هدف قرار دادن و به شهادت رساندن تعدادی از نیروهای دریایی یمن را پرداخت خواهند کرد. شما دری را به روی خود باز کرده‌اید که قادر به بستن آن نخواهید بود. اگر مرتکب حماقت‌های بیشتر شوید، با هر حماقتی بیشتر و بیشتر در باتلاق یمن فرو می‌روید زیرا چهل میلیون مجاهد و مبارز مسلمان یمنی در برابر شما قرار دارند./خبرگزاری صدا وسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.