موجِ مقاومت در منطقه

حمله مقاومت عراق به ۳ پایگاه آمریکایی و صهیونیستی

منابع خبری عصر امروز (یکشنبه) از حمله پهپادی به ۲ پایگاه غیر قانونی نظامیان آمریکایی در عراق و سوریه و یک پایگاه صهیونیستی در جولان اشغالی خبر دادند.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از شبکه المیادین، پایگاه نظامی «عین الاسد» آمریکا واقع در استان الانبار عراق شامگاه یکشنبه هدف حمله پهپادی مقاومت عراق قرار گرفت.

در همین راستا، مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد، «در ادامه مقاومت ما برابر نیروهای آمریکایی مستقر در منطقه و در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، مجاهدان مقاومت اسلامی پایگاه «قسرک» آمریکا در حسکه سوریه را هدف حمله پهپادی قرار دادند».

مقاومت عراق در بیانیه‌ای دیگر درباره حمله امروز به پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی در بلندی‌های اشغالی «جولان» سوریه اعلام کرد، «مجاهدین مقاومت اسلامی عراق در ادامه رویکرد مقاومت در برابر اشغالگری، در حمایت از مردم غزه و در پاسخ به قتل عام رژیم غاصب علیه غیرنظامیان فلسطینی اعم از کودکان، زنان و سالمندان، یک موضع نظامی در جولان اشغالی را با سلاح‌های مناسب هدف قرار داد».

مقاومت اسلامی عراق در پایان بیانیه خود بر ادامه حملات خود به مواضع رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه تأکید کرد.

با آغاز جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه و بمباران‌های بی‌وقفه مناطق مسکونی، آموزشی و درمانی این منطقه از سوی بمب‌افکن‌های رژیم تل آویو که تاکنون موجب شهادت بیش از ۲۲ هزار فلسطینی که بیشتر آنها کودک و زن هستند، شده، هر یک از گروه‌های مقاومت اسلامی منطقه وظیفه‌ای را در حمایت از مردم مظلوم غزه به عهده گرفته است؛ در این بین گروه‌های عراقی با هدف قرار دادن بیش از یک‌صد باره پایگاه‌های آمریکایی در عراق و سوریه به آمریکایی‌ها تفهیم کرده‌اند که هزینه حمایت از رژیم صهیونیستی در کشتار مردم غزه بسیار بالاست./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.