اعتراف «گالانت»: فرمانده حزب‌الله را ما ترور کردیم

بسته خبری صبحگاهی ویژه تحولات مقاومت در غزه

نود و پنجمین روز طوفان الاقصی با تجاوزات مستمر ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه و اقدام تروریستی این رژیم در به شهادت رساندن سه فلسطینی در کرانه باختری همراه شده است.

به گزارش شهروند آنلاین،در اولین دقایق بامداد امروز سه‌شنبه و در نود و پنجمین روز «طوفان الاقصی» تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار  غزه ادامه یافت.

بر اساس این گزارش، بالگردهای جنگی ارتش رژیم صهیونیستی، منازل مردم در اردوگاه المغازی در مرکز نوار غزه را به شدت گلوله‌باران کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی، مناطقی از شهر خان یونس در جنوب نوار غزه را نیز با توپخانه هدف قرار داد.

گروههای مقاومت نیز همچنان به نبرد تمام  عیار خود با ارتش مجهز صهیونیستها در محورهای مختلف ادامه داده و ضربات محکمی به آنها وارد کردند.

همزمان با جنایات و تجاوزات مستمر ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه، جوخه‌های ترور این رژیم به طولکرم در کرانه باختری یورش بردند که طی آن دستکم سه فلسطینی را به ضرب گلوله مستقیم به سرهایشان، ترور کرده و به شهادت رساندند.

از سوی دیگر جبهه مردمی برای آزادی فلسطین، شهادت وسام طویل(حاج جواد) از فرماندهان شجاع حزب‌الله در حمله تروریستی رژیم صهیونیستی را به رهبران و رزمندگان این جنبش مردمی تبریک و تسلیت گفت.

اذعان وزیر بهداشت اسرائیل به زخمی شدن 13 هزار صهیونیست در طوفان الاقصی

«اوریل بوسو» وزیر بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد نبرد طوفان الاقصی از آغاز تاکنون 13 هزار زخمی بر جای گذاشته است که 2500 نفر آنها را نظامیان اسرائیلی تشکیل می‌دهند.

حمله موشکی صهیونیست‌ها به جنوب لبنان

خبرگزاری لبنان گزارش داد که جنگنده‌های رژیم اسرائیل دو موشک به سمت روستای کفرکلا در جنوب لبنان شلیک کرده و ارتش این رژیم با توپخانه مناطق مختلفی در جنوب را هدف قرار داده است.

هشدار دستگاه امنیتی رژیم اسرائیل به نتانیاهو درباره کرانه باختری

کانال تلویزیونی 12 رژیم اسرائیل گزارش داد که دستگاه امنیتی این رژیم به نتانیاهو هشدار داده است که کرانه باختری به تشدید تنش گسترده نزدیک می‌شود.

یک رسانه قطری مدعی میانجیگری قاهره بین اسرائیل و حماس شد

روزنامه «العربی الجدید» به نقل از منابع آگاه مصری مدعی شد که مصر بعد از ترور صالح العاروری، معاون دفتر سیاسی حماس به طور رسمی میانجیگری بین رژیم صهیونیستی و جنبش حماس را از سرگرفته است.

ارتش صهیونیستی از کشته شدن 4 نظامی خود خبر داد

ارتش رژیم اسرائیل بامداد امروز سه‌شنبه اعلام کرد که چهار نفر از نظامیانش در درگیری‌های دیروز کشته شده و شش تن دیگر نیز زخمی شده‌اند که با احتساب این چهار نفر، شمار تلفات ارتش اسرائیل از زمان حمله به نوار غزه به 514 نفر افزایش یافت.

زخمی شدن 9 فلسطینی در حمله پهپادی صهیونیست‌ها در کرانه باختری

هلال احمر فلسطین اعلام کرد که 9 نفر در اثر اصابت ترکش ناشی از حمله پهپادی رژیم اسرائیل به منزلی در اردوگاه طولکرم در کرانه باختری 9 نفر زخمی شده‌اند.

زیاد النخاله: شهادت «حاج جواد» ثابت می‌کند همه عرصه‌های مقاومت در راه قدس متحد هستند

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی در واکنش به شهادت فرمانده ارشد میدانی یگان رضوان حزب‌الله با اشاره به نقش برجسته این فرمانده شهید مقاومت در مقابله با دشمن صهیونیستی اعلام کرد که شهادت حاج جواد طویل و هم‌رزمان او ثابت می‌کند همه عرصه‌های مقاومت در راه قدس متحد هستند.

بمباران رفح و النصیرات و شهادت شمار دیگری از مردم  بی‌دفاع

ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز رفح در جنوب نوار غزه را بمباران کرد که طی آن یک خودرو به طور مستقیم هدف قرار گرفت و به شهید و زخمی شدن شماری از شهروندان بی‌دفاع منجر شد.

اشغالگران همچنین به اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه هم حمله کردند که طی آن منازل غرب این منطقه بمباران شد و شماری از ساکنان آن شهید و زخمی شدند.

استفاده 9 هزار نظامی صهیونیست از خدمات روان درمانی از زمان آغاز طوفان الاقصی

نشریه یدیعوت احرونوت در گزارشی اعلام کرد بیش از 9 هزار نظامی صهیونیست از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی در 7 اکتبر از خدمات روان درمانی استفاده کرده‌اند.

در این بین آمارها حاکی از آن است که بیش از 25 درصد این نظامیان پس از دریافت کمک‌های روان درمانی از حضور در جبهه‌های نبرد خودداری کرده‌اند.

حمله پهپادی ارتش رژیم صهیونیستی به طولکرم در کرانه باختری

منابع محلی از حمله پهپادهای ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه طولکرم در کرانه باختری خبر دادند.

سه عملیات ضد صهیونیستی بامدادی در کرانه باختری

گردان اردودگاه طولکرم از منفجر کردن یک بسته انفجاری با قدرت انفجار شدید در برابر یک بولدوزر نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در جریان تجاوز آن به این اردوگاه و از کار انداختن آن خبر داد.

از سوی دیگر رزمندگان مقاومت در کرانه باختری به سمت نظامیان متجاوز صهیونیست در جریان حمله آنها به شهر قلقیلیه آتش گشودند.

گردانهای شهدای الاقصی اردوگاه نورشمس هم از درگیری شدید رزمندگانش با نظامیان متجاوز صهیونیست در چندین محور این اردوگاه خبر داد.

واکنش آلمان به خبرسازی رسانه‌های صهیونیستی درباره استقرار نظامیان آلمانی در جنوب لبنان

وزارت خارجه آلمان گزارشهای رسانه‌های مبنی بر پیشنهاد رژیم صهیونیستی برای استقرار نظامیان آلمانی در جنوب لبنان را نادرست خواند و افزود هیچ طرحی در این باره نداریم.

یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه الفوار در جنوب الخلیل

منابع خبری از حمله بامدادی نظامیان صهیونیست به اردوگاه الفوار در جنوب الخلیل واقع در کرانه باختری خبر دادند.

شهید و زخمی شدن شماری از فلسطینیان در حمله پهپادهای اسرائیلی به اردوگاه النصیرات

در حمله پهپادهای ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه شمار دیگری از فلسطینیان بی‌دفاع شهید و یا زخمی شدند.

حملات گسترده و عمدی اشغالگران به بیمارستان شهدای الاقصی

سخنگوی وزارت بهداشت در نوار  غزه از حملات گسترده و عمدی اشغالگران به بیمارستان شهدای الاقصی خبر داد.

درخواست الجزایر برای نشست فوق‌العاده شورای امنیت درباره غزه

الجزایر خواستار برگزاری نشست فوق‌العاده شورای امنیت در روز جمعه آتی برای بررسی خطر تحرکات رژیم صهیونیستی برای کوچاندن اجباری ساکنان نوار غزه شد.

بمباران سنگین خان یونس

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز سه شنبه بار دیگر شهر خان یونس در جنوب نوار غزه را به شدت بمباران کردند.

حمله توپخانه‌ای اشغالگران به جنوب لبنان / گالانت:فرمانده ارشد حزب‌الله را ترور کردیم

ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک عیتاالشعب در جنوب لبنان را با توپخانه هدف قرار داد.

یوآف گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این رژیم مسئولیت ترور وسام الحاج از فرماندهان یگان رضوان حزب‌الله را می‌پذیرد و آن را جزئی از جنگ می‌داند.

یورش نظامیان صهیونیست به غرب بیت لحم و جنوب الخلیل

منابع خبری از یورش نظامیان صهیونیست به روستای حوسان در غرب بیت لحم و حمله به فلسطینیان در منازلشان خبر دادند.

نظامیان رژیم صهیونیستی با ادوات نظامی خود به شهر الظاهریه در جنوب الخلیل یورش بردند.

استعفای یک وزیر کابینه رژیم صهیونیستی

منابع خبری اعلام کردند که وزیر موسوم به برابری اجتماعی کابینه رژیم صهیونیستی در چارچوب طرحی برای کاهش بودجه پوشش هزینه‌های جنگ این رژیم علیه مردم نوار غزه استعفا کرده است.

یورش نظامیان صهیونیست به شمال رام الله و شرق طولکرم

نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز سه شنبه به شهرک عطاره در شمال رام الله و شهرک عنبتا در شرق طولکرم واقع در کرانه باختری اشغالی یورش بردند.

تسلیت و تبریک جهاد اسلامی به سید حسن نصرالله

جنبش جهاد اسلامی فلسطین، شهادت وسام طویل از فرماندهان بزرگ حزب‌الله را به سید حسن نصرالله و رزمندگان حزب‌الله و تمام مردم مقاوم لبنان تبریک و تسلیت گفت.

عملیات ضد صهیونیستی در کرانه باختری

گردانهای شهدای الاقصی اعلام کردند: رزمندگان ما توانستند به سمت دو خودروی شهرک‌نشینان در نزدیکی ورودی شهرک عناب در شرق طولکرم تیراندازی کنند و تلفاتی به آنها وارد کنند، این عملیات اولین پاسخ به ترور شیخ مقاومت، شهید صالح العاروری و همرزمانانش و نیز پاسخ به شهدای شهر طولکرم است که شامگاه امشب به خیل شهدا پیوستند.

حمله توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به خان یونس

ارتش رژیم صهیونیستی، مناطقی از شهر خان یونس در جنوب نوار غزه را با توپخانه هدف قرار داد.

حمله گسترده بالگردهای ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه المغازی

بالگردهای جنگی ارتش رژیم صهیونیستی، منازل مردم در اردوگاه المغازی در مرکز نوار غزه را به شدت گلوله باران کردند.

انصارالله: ارتش یمن پاسخ دردناکی به آمریکا خواهد داد

هیاتی از سوی سید عبدالملک  الحوثی رهبر انصارالله با خانواده‌های شهدای نیروی دریایی یمن که در حمله اخیر اشغالگران آمریکایی در دریای سرخ به شهادت رسیده بودند، دیدار کرد.

مدیر دفتر رهبر انصارالله خطاب به خانواده‌های شهدای نیروی دریایی یمن گفت به زودی آنچه سبب خرسندی‌تان شود را خواهید دید و پاسخ به دشمن آمریکایی دردناک خواهد بود.

او تصریح کرد آمریکا با مردمی درافتاده که صاحب عقیده و ایمان راسخ و آگاهی و بصیرت بالایی هستند.

تسلیت جبهه مردمی برای آزادی فلسطین به حزب الله

جبهه مردمی برای آزادی فلسطین، شهادت وسام طویل(حاج جواد) از فرماندهان شجاع حزب‌الله در حمله تروریستی رژیم صهیونیستی را به رهبران و رزمندگان این جنبش مردمی تبریک و تسلیت گفت.

شهادت سه فلسطینی در کرانه باختری

در اولین دقایق بامداد امروز سه شنبه، نظامیان رژیم صهیونیستی به طولکرم در کرانه باختری یورش بردند که طی آن دستکم سه فلسطینی به ضرب گلوله آنها به شهادت رسیده‌اند.

بلینکن وارد تل آویو شد

آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا برای دیدار با مقامات رژیم صهیونیستی درباره جنگ علیه غزه، وارد تل آویو شد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.