کشتار خبرنگاران در غزه!

امیرعبداللهیان: وحشت صهیونیست‌ها از آگاهی جهانیان عامل کینه نسبت به اصحاب رسانه است

وزیر امور خارجه کشورمان ضمن اشاره به شهادت ۱۱۱ خبرنگار توسط رژیم صهیونیستی نوشت: صهیونیست‌ها به شدت از آگاهی و قضاوت جهانیان وحشت دارند و این عامل اصلی نفرت و کینه این رژیم جنایتکار نسبت به اصحاب رسانه است.

به گزارش شهروند آنلاین، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به شهادت خبرنگاران در غزه در صفحه شخصی خود در برنامه ایکس نوشت: با گذشت بیش از سه ماه از جنگ ظالمانه علیه غزه مقاوم 111 نفر از خبرنگاران و تصویربرداران به شهادت رسیدند که این آمار هولناک در طول تاریخ بی‌سابقه است.

او همچنین نوشت: صهیونیست‌ها به شدت از آگاهی و قضاوت جهانیان وحشت دارند و این عامل اصلی نفرت و کینه این رژیم جنایتکار نسبت به اصحاب رسانه است.

وزیر امور خارجه کشورمان افزود: ضمن ادای احترام به روح بلند شهدای اصحاب رسانه به آقای وائل الدحدوح خبرنگار قهرمان فلسطینی تسلیت می‌گویم.

به گزارش تسنیم، در حمله روز یکشنبه رژیم صهیونیستی به خبرنگاران در غرب خان‌یونس واقع در جنوب نوار غزه، فرزند دیگر «وائل الدحدوح» خبرنگار مشهور الجزیره  که بیش از این بیشتر اعضای خانواده خود را در حمله صهیونیست‌ها به غزه از دست داده بود، به شهادت رسید.

در این حمله تروریستی علاوه بر حمزه وائل الدحدوح، پسر بزرگ وائل الدحدوح ، مصطفی ثریا یکی دیگر از خبرنگاران نیز در این حمله به شهادت رسید.

در بمباران غزه توسط رژیم صهیونیستی وائل دحدوح همسر، پسر، دختر و نوه خود را از دست داد و با شهادت امروز فرزندش پنجمین عضو خانواده خود را از دست داد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.