دختر کاپشن صورتی در تهران

شارژ خانگی؛راهکار رئیس شورای شهر برای موتورسیکلت‌های برقی

رئیس شورای شهر تهران گفت: پیشنهادی مبنی بر ساخت تندیسی از دختر کاپشن صورتی و گوشواره قلبی از شهدای تروریستی کرمان به سازمان زیباسازی ارائه شده و قرار است المانی از شهدای حادثه تروریستی کرمان ساخته شود.

به گزارش شهروند آنلاین، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران امروز 19 دی 1402، در حاشیه جلسه علنی شورای شهر در جمع خبرنگاران در خصوص ورود موتورسیکلت‌های برقی، گفت: در بودجه سال جاری شورا 700 میلیارد تومان برای خرید موتورسیکلت برقی اختصاص داد.

او ادامه داد: برای شارژ موتورسیکلت‌‌های برقی مشکلی وجود ندارد و کسانی که این موتورها را دارند، می‌توانند در منازل خود نسبت به شارژ اقدام کنند البته باید زیرساخت‌ها هم در شهر فراهم شود.

چمران با بیان اینکه امیدواریم کارخانجات موتورسیکلت به سمت انبوه‌سازی در حوزه موتور برقی گام بردارند، گفت: با این کار می‌توانیم شاهد توسعه موتورسیکلت‌های برقی در شهر باشیم.

رئیس شورای شهر تهران در بخش دیگر سخنانش به ساختمان‌های ناایمن شهر اشاره کرد و گفت: با همکاری دادستانی ساختمان‌ها شناسایی شده و البته برخی مالکان اقدام به ایمن‌سازی کرده و  تعداد ساختمان‌های ناایمن در شهر کم شده و امیدواریم الباقی هم ایمن‌سازی را انجام دهند.

او در خصوص ایمنی برخی از بیمارستان‌های شهر تهران، گفت: تعدادی از بیمارستان‌ها قدیمی و ناایمن بوده و در لیست ساختمان‌های ناایمن به آنها اشاره شده و البته قرار است ایمن‌سازی در دستور کارشان قرار گیرد و به چند بیمارستان هم در این زمینه اخطار داده شده است.

چمران در بخش دیگر سخنانش، گفت: پیشنهادی مبنی بر ساخت تندیسی از دختر کاپشن صورتی و گوشواره قلبی از شهدای تروریستی کرمان به سازمان زیباسازی شهر تهران مطرح شده و قرار است المانی از شهدای حادثه تروریستی کرمان به ویژه دختر کاپشن صورتی ساخته شود./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.