لغو ابلاغ معلم خاطی در کوهدشت لرستان

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در خصوص حادثه منجر به مصدومیت یک دانش‌آموز کوهدشتی گفت: اقدامات اداری لازم همچون جابه‌جایی و لغو ابلاغ همکار فرهنگی مقصر از پست با سیر مراحل تخلفات اداری انجام شده است.

به گزارش شهروند آنلاین،رضا عزتی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد:‌ حدود چهار هفته پیش، یکی از دانش‌آموزان پایه دوم آموزشگاه متوسطه اول طالقانی کوهدشت، توسط یکی از همکاران کادر اجرایی شاغل در آموزشگاه فوق به دنبال «ارتکاب عمل ناشایست و غیرقابل ذکر» توسط این دانش‌آموز در انظار سایر دانش‌آموزان و عصبانیت آنی همکار فرهنگی، هل داده و ضربه‌ای به او وارد می‌شود.

او افزود: این دانش‌آموز ۱۳ ساله در کلاس بر زمین می‌افتد که به همین دلیل دچار جراحت داخلی می‌شود.

او ادامه داد: به دنبال این اتفاق تاسف‌بار، دانش‌آموز فوق توسط همکاران شاغل در آموزشگاه به همراه اولیای دانش‌آموز به بیمارستان امام(ره) کوهدشت اعزام می‌شود و تحت مداوا قرار می‌گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان یادآور شد:‌ این دانش‌آموز در طول مدت درمان، بستری در بیمارستان و همچنین پس از آن نیز به طور مداوم و منظم توسط مدیریت و معاونان آموزش و پرورش کوهدشت و همچنین عوامل اجرایی و آموزشی آموزشگاه از جمله خانواده فرهنگی ضارب مورد عیادت، رسیدگی و سرکشی قرار گرفته است.

عزتی تصریح کرد: اقدامات اداری لازم همچون جابه‌جایی و لغو ابلاغ همکار فرهنگی از پست و آموزشگاه محل حادثه با سیر مراحل تخلفات اداری انجام شده است.

او با بیان اینکه هم‌اکنون حال عمومی دانش‌آموز به طور نسبی مساعد است عنوان کرد: در طول این مدت با توجه به جو عشیره‌ای منطقه و برای جلوگیری از تنش، چند نفر از ریش سفیدان برای وساطت، اخذ رضایت و جبران خسارت به حضور خانواده دانش‌آموز رسیده‌اند اما خانواده همچنان خواستار پیگیری از طریق محاکم قضایی هستند.

در حال حاضر ۳۵۰ هزار دانش‌آموز در پنج هزار و ۳۰۰ آموزشگاه لرستان تحصیل می‌کنند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.