توطئه‌های دشمنان-پیمان ایرانیان

کشف روزانه عملیات‌های ایذایی علیه مردم

وزیر اطلاعات با بیان اینکه هر روز شاهد کشف توطئه‌های مختلف و فتنه‌های ایذایی و عملیات‌هایی که علیه مردم شکل می‌گیرد، هستیم، گفت: دشمنان به ناامن‌سازی ایران روی آورده‌‌اند.

به کزارش شهروند آنلاین، حجت‌الاسلام و‌المسلمین خطیب‌ با بیان اینکه رضایت مردم، مهمترین شیوه ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی است، اظهار داشت: همه مجموعه‌های دولتی و مدیران آنها جهت امیدآفرینی و جلب رضایت مردم خالصانه باید کار کنند که موجب رضایتمندی مردم شود.

او یکی از مسائل مهم پیش روی استان‌ها را افزایش مشارکت مردم در انتخابات دانست و افزود: افزایش مشارکت مردم در انتخابات می‌تواند نشان دهنده کارکرد مجموعه‌های دولتی در استان‌ها باشد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضور هوشمندانه و همواره مردم در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را مایه امنیت، عزت، پیشرفت و پایداری اعلام کردند.

او با اعلام اینکه مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود از سفر‌های استانی رئیس جمهور و حضور در میان مردم تمجید کردند، ادامه داد: حضور بی‌واسطه مسئولان در میان مردم، مایه امیدواری و یکی از عناصر اثرگذار در افزایش مشارکت مردمی است و حضور و سفر‌های استانی رئیس جمهور، آیت‌الله رئیسی نکته و درسی است برای همه و کسانی که در این دولت مردمی و انقلابی خدمتگزارند و مسئولیت دارند.نتیجه هر تحولی در راستای پیشرفت و تعالی کشور این است که کارکرد مدیران اجرایی چقدر رضایت مردم را به دنبال دارد.

او با تاکید بر اینکه توجه به امنیت در تمامی سطوح مدیران و کارمندان می‌تواند سدی در برابر نفوذ دشمن باشد، گفت: نقاط مثبت زیادی در استان وجود دارد اما باید دانست که دشمنان ایران اسلامی نیز برای ایجاد ناامنی به همان میزان تلاش و توطئه خواهند کرد.

خطیب با بیان اینکه حفظ و صیانت از کارکنان دستگاه ها، وظیفه سنگینی است که بر عهده حراست‌هاست و باید با همراهی و مساعدت مدیران محقق شود، افزود: در جنگ ترکیبی و در حوادث مختلف، نیرو‌های حراست مستقر در دستگاه‌های اجرایی با کمک مدیران توانستند حافظان نظام را سازمان دهند و نقش جدی در برقراری امنیت ایفا کنند.محور اصلی سند تحول دولت، مقابله با فساد است و در این زمینه نباید مصلحت اندیشی کرد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه دشمنان قطعاً از دشمنی دست برنخواهند داشت، گفت: پیشرفت‌ها، عزت‌ها، مقاومت، سرافرازی، حضور مردم و راهی که مردم به پیروی از ولایت و امامشان و نائب برحق امام زمانشان (عج) بر می‌دارند را تحمل نمی‌کنند و به همین میزان تلاش و توطئه خواهند کرد.

خطیب با بیان اینکه دشمنان ایران تمام تلاش خود را برای ناامن‌سازی در کشور به‌کار گرفته اند، ادامه داد: طراحی دشمن این بود که دیروز اگر در جنگ ترکیبی نتوانست از مردم در جهت ضربه زدن به انقلاب بهره ببرد، امروز به خود مردم آسیب بزند.

او گفت: در مورد حادثه کرمان شورای امنیت کشور، وزیر کشور، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجموعه تشکیلات اطلاعاتی و امنیتی همه تلاش خود را به‌کار گرفته‌اند و هر روز شاهد کشف توطئه‌های مختلف و فتنه‌های ایذایی و عملیات‌هایی که علیه مردم شکل می‌گیرد، هستیم.

خطیب افزود: با همه این تلاش‌ها، فعالیت‌ها و اقداماتی که استانداری کرمان، اعضای شورای تامین استان به‌کار گرفته بودند ما شاهد این فاجعه غمبار و این فتنه و توطئه دشمن بودیم که موجب شرمندگی ما در مقابل رهبری، مردم و خانواده‌های شهدا شد.

وزیر اطلاعات ادامه داد: برای اینکه بتوانیم امنیت و راه مقابله با دشمن را ادامه بدهیم همین مردم می‌توانند توطئه‌ها را خنثی کنند و تلاش‌های دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی را به سرانجام برسانند.

مین خطیب گفت: مظلومیت ما و ملت غزه به این بر می‌گردد که پیروزی‌های طوفان الاقصی بزرگ بوده و ضربه‌هایی که به این دشمنان بشریت و کسانی که علیه انسان‌ها جنایت می‌کنند و کودکان و زنان و مردان غیرنظامی را هدف قرار می‌دهند برخاسته از شکست، غافلگیری و ذلت آنان است.

او افزود: این مظلومیت خود یک شاخص پیروزی برای مقاومت، ملت، اسلام و مسلیمن در فلسطین، ایران و منطقه علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی است و بدانید داعش و هر فتنه‌گر دیگری دست ساخته آمریکا و تغذیه شده رژیم صهیونیستی است./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.