خدا،خدمت،خاطره

امدادرسانی به بیش از 2300 نفر گرفتار شده در برف و کولاک اردبیل

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: نجاتگران این جمعیت در محورهای مواصلاتی استان به بیش از 2300 نفر گرفتار شده در برف و کولاک امدادرسانی کردند.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ حمید قویدل، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل، گفت: از تاریخ ۲۰ دی طی گزارش مردمی مبنی بر گرفتار شدن خودروهای عبوری در برف و کولاک در محور خلخال – اسالم تیم‌های عملیاتی اقدام به امدادرسانی کردند. در 4 روز گذشته، امدادگران به ۲۳۹۱ نفر از هموطنان که در محورهای اردبیل، بیله سوار، خلخال، کوثر، گرمی، مرکز استان، مشگین‌شهر و نمین در برف و کولاک گرفتار شده بودند، امدادرسانی کردند.

او گفت: ۲۷۰ نفر در محور اردبیل، ۸ نفر در بیله سوار، ۱۳۲۸ نفر در شهرستان خلخال، ۲ نفر در کوثر، ۵۳  نفر در گرمی، ۲۲۸ نفر در مرکز استان، در مشگین شهر ۲ نفر و در نمین ۵۰۰ نفر گرفتار برف و کولاک شده بودند که امدادگران برای امدادرسانی به این مناطق، حاضر شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر اردبیل، افزود: در این حوادث ۲۱ تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر با حضور ۶۱ نفر / روز نیروی عملیاتی و به کارگیری ۱۹ دستگاه / روز خودروی امدادی مشغول خدمات‌‌رسانی به هموطنان بودند‌.

قویدل گفت: در این مدت زمان، به ۲۱۹ نفر از حادثه‌دیدگان نیز توسط جمعیت هلال احمر اسکان اضطراری داده شده است.

گفتنی است، امدادرسانی در محورهای برف‌گیر استان، همچنان ادامه دارد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.