سلاحِ مناسب یعنی این!

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی توسط مقاومت فلسطین هدف قرار گرفتند

گروه‌های مقاومت ملی فلسطین از هدف قرار دادن‌ جنگنده‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از الجزیره، گروه‌های مقاومت ملی فلسطین اعلام کردند که نیمه شب گذشته جنگنده‌های رژیم صهیونیستی را که منازل مسکونی در منطقه «تل‌الهوا» غزه را بمباران می‌کردند، با راکت‌ هدف قرار دادند.

این گروه‌های مقاومت ملی فلسطین همچنین اعلام کردند که یک خودروی نظامی صهیونیستی را با راکت تاندوم در محور«المغراقه» در جنوب غزه هدف قرار دادند.

روز گذشته نیز گردان‌های شهید «عزالدین القسام» از انهدام چهار تانک و یک نفربر رژیم صهیونیستی و شلیک یک موشک زمین به هوا به سمت بالگرد این رژیم خبر داده بودند.

جنگ غزه در حالی وارد یکصدمین روز خود شده که به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران، رژیم اسراییل در این جنگ نابرابر باوجود حمایت‌های همه‌جانبه آمریکا و همپیمانانش، جز کشتار مردم بی‌دفاع و غیرنظامیان که بخش عمده ای از آنان را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند، به هیچ یک از اهداف خود دست نیافته است.

تنها دستاورد رژیم صهیونیستی در این مدت، نسل‌کشی و شهادت بیش از ۲۳ هزار و مجروح کردن بیش از ۶۰ هزار نفر دیگر است؛ موضوعی که با واکنش‌های جهانی رو به رو شده و بیش از یکصد کشور جهان به موج اعتراض‌ها پیوسته‌اند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.