جشن پیروزی انقلاب در ۱۴۰ نقطه جهان

مسئول کمیته بین‌الملل ستاد دهه فجر انقلاب گفت: امسال برای اولین بار در ۱۴۰ نقطه در سطح بین‌الملل با تمرکز بر موضوع مقاومت و فلسطین جشن پیروزی انقلاب برگزار می‌شود.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، جلسه کمیته بین‌الملل ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت امور خارجه، سازمان فرهنگ و ارتباطات، بسیج، صداوسیما، بعثه مقام معظم رهبری، کمیته حمایت از انقلاب مردم فلسطین در نهاد ریاست جمهوری، ستاد رسانه‌ای کشور و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور در دفتر مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

مسئول کمیته بین‌الملل ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در این جلسه بر لزوم استفاده از ظرفیت ایرانیان مقیم خارج از کشور در برگزاری گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب تأکید کرد و گفت: این کمیته، برنامه‌های متنوعی را برای ایرانیان خارج از کشور تدارک دیده است.

عبدالله سهرابی اظهار داشت: استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در بسترهای معنوی، ورزشی، فرهنگی، اقتصادی و علمی، هدف‌گذاری این کمیته برای پیوند هر چه نزدیکتر ایرانیان و هموطنان خارج از کشور با انقلاب اسلامی و آیین دهه مبارک فجر است.

او افزود: انسجام ایرانیان خارج از کشور، موضوع شبکه‌سازی از فجر باوران و فجر یاوران انقلاب اسلامی در میان این قشر با هدف فراهم‌سازی مشارکت حداکثری آنها در مراسم و مناسبت‌ها به ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی به عنوان یکی از رویکردهای اجرایی کمیته است.

مسئول کمیته بین‌الملل ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، این دهه را یکی از فرصت‌های مهم برای برقراری ارتباط با ایرانیان خارج از کشور دانست و تصریح کرد: استفاده از ظرفیت ایرانیان خارج از کشور در برگزاری گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مورد تاکید است.

در ادامه هریک از اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات، پیشنهادات و نیز برنامه‌های اجرایی دستگاه متبوع خود را بیان داشتند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.