ساعت 12؛وقت موفقیت

سردار حاجی‌زاده جزئیات حمله موشکی را اعلام کرد

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: ۴ فروند موشک خیبرشکن از جنوب خوزستان به مقصد گروه تکفیری در ادلب سوریه با موفقیت شلیک شد.

به گزارش شهروند آنلاین، سردار امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه درخصوص عملیات موشکی سپاه علیه مقر تروریستها در کردستان عراق و سوریه گفت: راس ساعت 12 همه کارها با موفقیت انجام شد.

او افزود: 4 فروند موشک خیبرشکن از جنوب خوزستان به مقصد گروه تکفیری در ادلب با موفقیت شلیک شد.

سردار حاجی‌زاده تاکید کرد: از کرمانشاه هم 4 فروند و 7 فروند موشک هم از آذربایجان غربی به مقر صهیونیستی در اقلیم کردستان عراق شلیک شد.

به گزارش تسنیم،‌ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد امروز در اطلاعیه‌های سه‌گانه از انهدام مقر جاسوسی موساد در اقلیم کردستان عراق (شهر اربیل) و همچنین مقر تروریست‌های داعش در سوریه با استفاده از موشک‌های بالستیک خبر داد.

بر اساس اطلاعیه‌های صادرشده توسط روابط عمومی کل سپاه،‌ در این عملیات‌ها محل‌های تجمع فرماندهان و عناصر اصلی مرتبط با عملیات‌های تروریستی اخیر، به‌ویژه داعش، در سوریه شناسایی و با شلیک تعدادی موشک بالستیک منهدم شدند.

علاوه بر این، در پاسخ به ترور برخی فرماندهان سپاه و جبهه مقاومت توسط رژیم صهیونیستی،‌ یکی از مقرهای اصلی جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در اقلیم کردستان عراق (اربیل) مورد هدف قرار گرفته منهدم شد که بخشی از پاسخ به این جنایات بود./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.