برگزاری مراسم تجلیل از مدال‌آوران تهرانی در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی

مراسم تجلیل از مدال‌آوران استان تهران در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی با حضور وزیر ورزش و استاندار تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش شهروند آنلاین، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان روز 19 دی و در مجمع عمومی کمیته ملی پارالمپیک اعلام کرد: «یک خبر خوب می‌دهم که در راستای موفقیت‌های کاروان ایران در هانگژو است؛ مقام معظم رهبری هدایایی را به وزارت ورزش ارسال کردند که 260 نفر از مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی شامل آن می‌شود و امیدوارم بتوانیم برنامه‌ای در خور شأن برگزار و این هدایا را تقدیم آنها کنیم. به سهم خودم از مقام عظمای ولایت نسبت به توجه ویژه ایشان به ورزش تقدیر و تشکر می‌کنم.»

پس از صحبت‌های وزیر ورزش، مراسم اهدای این هدایا در استان‌های مختلف برگزار شد و حالا قرار است فردا (دوشنبه) در تهران نیز برگزار شود.

کرمعلی ایرجی معاون ورزش قهرمانی در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در این باره به تسنیم گفت: مراسم تجلیل از مدال‌آوران تهرانی در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی فردا (دوشنبه) از ساعت 18 در هتل المپیک و با حضور وزیر ورزش، استاندار تهران و روسای هیات‌های ورزشی برگزار خواهد شد.

او ادامه داد: در این مراسم هدایای مادی و معنوی مقام معظم رهبری به مدال‌آوران اهدا می‌شود. همچنین با همکاری استانداری تهران، هدیه‌ای از سوی اداره کل ورزش و جوانان آماده شده است. مبالغ این هدیه نزدیک به همان چیزی است که پیش از این مطرح شده بود. ضمن اینکه از تعدادی از ورزشکاران تهرانی که موفق به کسب سهمیه المپیک شده‌اند، تجلیل خواهد شد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.