اعلام آمادگی برای ارسال کمک‌های بین‌الملل

رئیس هلال احمر اردن:هزاران نفر در غزه به دریافت خدمات دارویی و درمانی و تغذیه‌ای نیاز دارند

رئیس جمعیت هلال احمر اردن بر لزوم حمایت سازمان‌های بین‌المللی از ارسال کمک‌های بشردوستانه به غزه تاکید کرد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ الحدید رئیس هلال احمر اردن در کنفرانس بین‌المللی بشردوستانه برای حمایت از غزه گفت: سازمان‌های بین‌الملل باید از رساندن کمک‌های بشردوستانه به غزه حمایت کنند.

او در ادامه بیان کرد: در تلاش برای هماهنگی برای ارسال کمک‌های بشردوستانه برای مردم غزه هستیم. هلال احمر اردن آمادگی خود برای پذیرفتن تمامی‌کمک‌ها را اعلام می‌کند تا این کمک‌ها را برای مردم غزه ارسال کند.

او در ادامه با تاکید بر اینکه فقط دو بیمارستان در غزه در حال فعالیت هستند گفت: هلال احمر اردن بیمارستان صحرایی خود را به فلسطین ارسال کرده ولی تاکنون این بیمارستان‌های صحرایی نتوانسته‌اند اقدام مفیدی انجام دهند.

او ادامه داد: باید کادر درمان را به غزه اعزام کنیم تا مصدومان را درمان کنند و حتی آماده انتقال مصدومان به اردن هم هستیم.  هزاران نفر در غزه نیاز به دریافت خدمات دارویی و درمانی و تغذیه‌ای دارند و باید هر چه زودتر کمک‌ها به آنها ارسال شود.

الحدید با بیان اینکه کودکان ۳ تا ۱۱ ساله نیازمندی شدیدی به دریافت خدمات دارویی و امدادی دارند گفت: اردن می‌تواند کمک‌های بشردوستانه سایر جمعیت های ملی را به غزه برساند‌./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.