عزم خانم بازیگر برای شکست بیماری

زهره حمیدی که مدتی بود فعالیت زیادی در عرصه بازیگری نداشت به تازگی از ابتلای خود به سرطان و امیدواری برای شکست این بیماری خبر داده است.

به گزارش شهروند آنلاین، زهره حمیدی که مدتی از فضای مجازی فاصله گرفته بود درباره علت نبودنش توضیحاتی را در قالب ویدئو منتشر و از ابتلای خود به بیماری سرطان خبر داد.

زهره حمیدی در توضیحاتی درباره دلایل غیبتش در فضای مجازی این چنین گفت: «متاسفانه دچار بیماری بودم، دچار درد وحشتناک، سه ماه واقعا درد کشیدم، خیلی دکتر رفتم، دکتر متخصص، دکتر گیاهی، دکتر سنتی ولی هیچ کدام متوجه نشدند که این بیماری و درد من از چیست؟ تا اینکه پیش یک متخصص داخلی رفتم که خیلی تعریفش را شنیده بودم، ایشان بعد از چند بار ویزیت و وقتی که دید درد من آرام نمی‌شود، سونوگرافی و آندوسکوپی تجویز کرد، بعد از اینکه سونوگرافی و نتایج را دید، گفتم دکتر هر چه که هست بگو من نمی‌ترسم.»

گرچه در این ویدئو زهره حمیدی خبر از نوع بیماری‌اش نداده اما این بازیگر با هشتگ‌های سرطان و شکست دادن سرطان، بیماری‌اش را اعلام کرد.

زهره حمیدی در آثاری چون شوق پرواز، خوش خیال، کارآگاه، بهشت گمشده، تولدی دیگر، من و شارمین، خداداد، فرشتگان بی‌بال، لبه تیغ، پس کوچه‌های شمرون و … به ایفای نقش پرداخته است./ایسنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.