آزمونِ غزه

کنعانی:هیچ اعتباری برای شعارها و نهادهای حقوق بشری غربی باقی نمانده است

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه نوشت: در آزمون غزه هیچ اعتباری برای شعارها و نهادهای حقوق بشری غربی باقی نمانده و نقاب از چهره تزویر مدعیان حقوق بشر غربی از جمله دولت آمریکا نزد افکار عمومی جهان برافتاده است.

به گزارش شهروند آنلاین، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه در حساب خود در برنامه ایکس نوشت: در آزمون غزه هیچ اعتباری برای شعارها و نهادهای حقوق بشری غربی باقی نمانده و نقاب از چهره تزویر مدعیان حقوق بشر غربی از جمله دولت آمریکا نزد افکار عمومی جهان برافتاده است.

او افزود: در حالی که بیش از 1 میلیون و  900 هزار نفر از جمعیت 2 میلیون و 200 هزار نفری نوار غزه آواره و بی‌خانمان شده و بیش از 26 هزار نفر از آنان از جمله حدود 18 هزار نفر کودک و زن کشته شده‌اند، حامیان رژیم صهیونیستی باید از اوج انحطاط اخلاقی خود نسبت به سرنوشت ساکنان غزه شرمنده باشند.

رژیم صهیونیستی در یکصد و چهاردهمین روز طوفان الاقصی، همچنان به تجاوزات و جنایات خود علیه مردم نوار غزه ادامه می‌دهد که کودکان و زنان همچنان بیشترین قربانیان آن را تشکیل می‌دهند.

تجاوزات بی‌وقفه ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه وارد یکصد و چهاردهمین روز پیاپی خود شده است.

در اولین دقایق بامداد یکشنبه، مناطق شمالی نوار غزه هدف حملات هوایی و توپخانه‌ای ارتش متجاوز رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی همچنین بامداد امروز یکشنبه مناطق غربی شهر غزه را بمباران کردند.

به گفته منابع فلسطینی شمار دیگری از زنان و کودکان و سالخوردگان بی دفاع در این تجاوزات شهید و زخمی شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی تجاوزات به کرانه باختری را همچنان ادامه می‌دهد به طوری که نظامیان این رژیم به شهرک قباطیه در جنوب جنین یورش بردند که با مقاومت جوانان مبارز روبه‌رو شدند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.