ترور بامدادی با لباس مبدل در جنین

بسته خبری صبحگاهی ویژه تحولات مقاومت در غزه

تجاوزات و جنایات بی‌وقفه رژیم صهیونیستی علیه مردم نوار غزه با حمایت آشکار و نامحدود آمریکا و متحدانش وارد یکصد و شانزدهمین روز خود شده است.

به گزارش شهروند آنلاین، رژیم صهیونیستی در اولین ساعات بامداد سه‌شنبه همزمان با یکصد و شانزدهمین روز  تجاوزات خود به نوار غزه، به ارتکاب جنایات خود علیه مردم بی‌دفاع این منطقه ادامه داد.

وزارت بهداشت فلسطین عصر دوشنبه اعلام کرده بود که آمار شهدای تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به نوار غزه به 26 هزار و 637 نفر و مجروحان به 65 هزار و 387 نفر از هفتم اکتبر(عملیات طوفان الاقصی) رسید.

از سوی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی همچون روزها و شبهای گذشته به مناطق مختلف کرانه باختری یورش برد تا هرگونه مقاومت مردم این منطقه را در حمایت از مردم مظلوم غزه سرکوب کند که تاکنون در رسیدن به این هدف خود به سبب پافشاری جوانان مقاوم کرانه باختری بر ادامه مقاومت و پاسخ به جنایات این رژیم شکست خورده است.

گروههای مختلف مقاومت فلسطینی، لبنانی و عراقی و یمنی هم همچنان بر ادامه پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی پافشاری می‌کنند به طوری که مقاومت اسلامی لبنان تنها طی روز گذشته بارها، مواضع و پایگاههای ارتش اسرائیل را هدف قرار داد.

بیانیه القسام درباره جزئیات ترور سه جوان فلسطینی

گردان‌های «القسام» – گرادان جنین با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، حدود 10 نفر از نظامیان ویژه رژیم صهیونیستی با پوشیدن لباس پزشک، پرستار و لباس زنان فلسطینی به صورت انفرادی وارد بیمارستان شده و به طبقه سوم رفته و سه جوان فلسطینی را با استفاده از هفت تیر که صدا خفه کن داشت، ترور کردند.نظامیان رژیم اسرائیل سه جوان فلسطینی (دو برادر به همراه دوست مشترک آنها) را که در یورش به اردوگاه جنین زخمی شده بودند، در بیمارستان ابن سینا شهر جنین به شهادت رساند.نظامیان رژیم اسرائیل بعد از یورش به بیمارستان، این سه جوان را در طبقه سوم بیمارستان ابن سیناء ترور کردند.

شنیده شدن صدای انفجار در پایتخت یمن

برخی منابع از شنیده شدن صدای انفجار در پایتخت یمن خبر دادند.پیش از این منابعی از تجاوز آمریکا به استان صعده خبر داده بودند.

خبرها از تجاوز آمریکا به صعده در یمن حکایت می کند

خبرهای اولیه حاکی از تجاوز آمریکا به استان صعده در یمن است.

منابع عبری: کابینه جنگ رژیم صهیونیستی قرارداد مبادله پیشنهادی اسیران را بررسی می‌کند

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که کابینه جنگ این رژیم جزئیات قرارداد مبادله پیشنهاد شده را پس از بازگشت رئیس موساد از پاریس بررسی می‌کند.

پنتاگون: تاکنون 165 بار به نیروهایمان در عراق و سوریه حمله شده است

وزارت دفاع آمریکا(پنتاگون) اعلام کرد: از هفدهم اکتبر تاکنون، نظامیان ما در عراق و سوریه، 165 بار در معرض حمله قرار گرفته‌اند.

عضو شورای عالی سیاسی یمن: آمریکا در خصوص کشته شدن نظامیانش و شکست خود به گمراه‌سازی روی آورده است

محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت: ایالات متحده آمریکا برای سرپوش گذاشتن بر حمله پهپادی که نظامیانش را به هلاکت رساند، به روایت گمراه کننده دست زده است.

گزافه‌گویی دبیرکل ناتو علیه ایران در حمایت همه‌جانبه از جنایات رژیم صهیونیستی

ینس استولنبرگ دبیرکل پیمان آتلانتیک شمالی(ناتو) در راستای حمایت همه‌جانبه از تجاوزات و جنایات رژیم صهیونیستی و شراکت و همدستی مستقیم آمریکا و برخی کشورهای غربی مدعی شد که ایران مسئول برهم خوردن امنیت در منطقه است.

بلینکن: مصمم به جلوگیری از گسترش دامنه جنگ در منطقه هستیم!

آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا گفت: پاسخ به حمله اخیر به نیروهایمان، در سطوح مختلف صورت خواهد گرفت!

مصمم هستیم آنچه را که لازم است برای جلوگیری از گسترش دامنه جنگ در منطقه انجام دهیم!

مقابله جوانان مبارز کرانه باختری با تجاوز بامدادی نظامیان صهیونیست به طولکرم

نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز سه‌شنبه به شهر طولکرم در کرانه باختری یورش بردند که جوانان مقاوم با بسته‌های انفجاری به مقابله با آنها پرداختند.

مقاومت فلسطین: مبادله اسرا تنها پس از توقف تجاوزات اسرائیل امکان دارد

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) و جبهه مردمی برای آزادی فلسطین تاکید کردند که مبادله اسیران تنها پس از توقف تجاوزات رژیم اسرائیل ممکن است.

حملات توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به اطراف بیمارستان خان‌یونس

منابع خبری از حملات توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به اطراف بیمارستان ناصر در خان‌یونس واقع در جنوب نوار غزه خبر دادند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.