انتشار اوراق گواهی سپرده خاص با نرخ 30 درصد

مدیر عامل بانک توسعه تعاون همچنین گفت که اوراق گواهی سپرده خاص با مجوز بانک مرکزی و با نرخ 30 درصد از فردا چهارشنبه برای تامین سرمایه در گردش تعاونی ها منتشر می شود.بازپرداخت این اوراق برای تعاونی‌ها یکساله است.

به گزارش شهروند آنلاین،‌ محمد شیخ حسینی امروز در نشست خبری در مورد پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از محل تبصره 18 گفت با این تسهیلات 4 هزار نفر در کشور مشغول کار شدند و همچنین از محل تسهیلات تکلیفی تبصره 16 نهادهای حمایتی از هزار و 700 میلیارد تومان کمیته امداد 1500 میلیارد تومان با تحقق 88 درصد پرداخت شد، همچنین تسهیلات سازمان بهزیستی و بنیاد شهید در مجموع 4 هزار و 500 میلیارد تومان با اشتغالزایی 7 هزار نفر پرداخت شد.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون همچنین در مورد تسهیلات طرح جهش مسکن گفت که صد در صد تعهدات را در سال قبل به تعاونی‌های مسکن پرداخت کردیم و تسهیلات ازدواج در سال جاری 2 هزار میلیارد تومان بود.

او همچنین گفت: تسهیلات کمیته امداد 300 میلیارد تومان بود که 80 درصد پرداخت کردیم، تسهیلات بهزیستی 200 میلیارد تومان با 94 درصد تحقق و تسهیلات حساب پیشرفت و عدالت 600 میلیارد تومان سهم ما است که چون اخیرا ابلاغ شده 5 درصد تحقق داشته است.

شیخ  حسینی همچنین گفت: با اختیاری که به شعبه‌های بانک داده‌ایم کسانی که اقساط معوق دارند در دهه فجر با پرداخت اقساط می‌توانند از بخشودگی جرایم برخوردار شوند./فارس

پایان پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.