ضرورت هوشیاری در برابر دسیسه

سردار فدوی: حتی یک تیر به سمت‌مان شلیک نکرده‌اند

جانشین فرمانده سپاه گفت: جبهه استکبار متحدالشکل علیه ما دسیسه می‌کنند و در هیچ مقطعی این‌چنین دشمنی علیه ملتی ثبت نشده و خود این دشمنان به شکست اذعان دارند و در مسئله نظامی حتی یک تیر به سمت این کشور شلیک نکرده‌اند.

به گزارش شهروند آنلاین، سردار علی فدوی شامگاه یکشنبه در همایش اصناف و بازاریان در جمع مردم شهرستان ورامین اظهار داشت: شما مردم ورامین انجام به تکلیف را به‌خوبی ادا کردید و در 15 خرداد با بصیرت مثال‌زدنی خود یک ایران را از خواب بیدار کردید.

او افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌طور مداوم نبرد حق و باطل در جریان بود و از ابتدای نهضت به این انقلاب حمله شد ولی حتی دشمن ما نمی‌تواند یک پیروزی نام ببرد که بر آن دست ‌یافته شده باشد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وقتی انقلاب خدایی و بر اساس موازین اسلامی باشد، این‌چنین بارور می‌شود و شما مردم ورامین سهم بزرگی در این پیروزی دارید زیرا که در شصت سال قبل نهال آن را کاشتید.

سردار فدوی به نقش مردم در استحکام نظام اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: سربلندی ایران اسلامی در 45 سال گذشته به خاطر شما مردم بوده است.

او بیان داشت: آمریکا همیشه در تمامی قضایا قیافه حق‌به‌جانب داشته و به دنبال همراهی ایادی خود علیه مظلومان عالم بوده است و هرگز از مظلومی دفاع نکرده و با خفت و خواری طوری وانمود کرده که ایران عامل تنش در منطقه است، در حالی که 60 سال قبل امام راحل (ره) اسرائیل را غده سرطانی منطقه نامید و اکنون دنیا فهمیده است، بصیرت ما 60 سال از تمامی دنیا جلوتر بوده است.

سردار فدوی خیزش دنیا علیه اسرائیل را نتیجه افشاگری‌های جبهه حق انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: مردم دنیا اکنون شعارهای انقلاب اسلامی را علیه آمریکا و اسرائیل سر می‌دهند و فهمیده‌اند که آمریکا 75 سال آنها را در خصوص قضیه اسرائیل فریب داده است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد انتخابات گفت: هدف دشمن از القای عدم حضور در انتخابات به خاطر اشتباه محاسباتی آنها بوده و اگر پرشورتر در این انتخابات شرکت کنیم که خواهیم کرد، قطعاً شکست دیگری در کارنامه آنها ثبت خواهد شد.

او افزود: اشتباه محاسباتی دشمن قطعاً برای ما خسارت داشته و شهادت حدود 200 هزار شهید در کشور به خاطر اشتباه محاسباتی دشمن بود اما دشمنان بدانند اگر بازهم چنین خطایی انجام دهند این ملت استوارتر از قبل خواهد ایستاد و در قضیه انتخابات هم این‌گونه خواهد بود که بازهم دشمنان را با حضور حداکثری خود تنبیه خواهند کرد.

سردار فدوی عنوان کرد: قانون اساسی ما بر متن دین مبین اسلام است و ما مدافع مظلوم و مقابل ظالم هستیم. پس از 120 روز هنوز موشک از داخل غزه به اسرائیل شلیک می‌شود، هنر خبیثان عالم ریختن بمب برسربی‌دفاعان عالم است و از طرف دیگر یمن قهرمان را شاهد هستیم که مقابل کشورهای حامی اسرائیل خون‌خوار ایستاده و این به خاطر الگوپذیری از مقاومت مردم ایران است./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.