باقری: حضور مردم در انتخابات پیشرفت ایران را تضمین می‌کند

معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان این‌که «انتخابات نهادینه کردن مردم سالاری اسلامی است»، گفت: مردم با حضور در انتخابات این پیام را به دنیا می‌دهند که ما پای استقلال‌مان ایستاده و بهای این استقلال را می‌دهیم و با همه وجود آماده‌ایم که در سایه استقلال، پیشرفت ایران اسلامی را تضمین کنیم.

به گزارش شهروند آنلاین،علی باقری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: انتخابات جلوه‌ای از مردم‌سالاری اسلامی است و به این موضوع تحقق و عینیت می‌بخشد که ما مردم ایران بعد از ۴۵ سال پای استقلال خود ایستاده‌ و بر این باوریم که پیشرفت در سایه استقلال، با اراده ملی و عزم جمعی شدنی است و می‌توانیم آن را محقق کنیم.

او اضافه کرد: انتخابات یکی از عرصه‌های تثبیت و تحکیم این گزاره راهبردی نظام و نهادینه کردن مردم‌سالاری اسلامی است. قاعدتا مردم هم در این چارچوب و با همه توان در انتخابات مشارکت خواهند کرد تا بتوانند پایه‌های تحکیم سازندگی و پیشرفت ایران اسلامی را بنیان گذارند.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه درباره پیام حضور مردم ایران در انتخابات به کشورهای دنیا گفت: با توجه به این‌که شعار اصلی انقلاب ما استقلال بود، مردم با حضور در انتخابات این پیام را به دنیا می‌دهند که ما پای استقلال‌مان ایستاده و بهای این استقلال را می‌دهیم و با همه وجود آماده‌ایم که در سایه استقلال، پیشرفت ایران اسلامی را تضمین کنیم.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به صورت همزمان جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.