خرید خودرو با تسهیلات بدون سود

اطلاعیه مهم ایران خودرو درباره ثبت نام کنندگان پژو پارس

در پی تمدید نشدن مجوز تولید خودروی پارس در گروه صنعتی ایران خودرو، این شرکت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد ثبت نام کنندگان می‌توانند از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون سود برای انتخاب جایگزین این خودرو استفاده کنند.

به گزارش شهروند آنلاین، در پی درخواست متقاضیانی که درباره تامین مابه‌التفاوت وجه پارس با محصول جایگزین، اظهار نگرانی کرده‌اند، این خودروساز در اطلاعیه‌ای عنوان کرد: در راستای احترام به خواست مشتریان، بهره‌مندی از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون سود برای تبدیل محصول پارس به خودرو جایگزین فراهم شده است.

این خودروساز تاکید کرده: با توجه به لزوم اجرای مصوبه شورای عالی استاندارد، مبنی بر ارتقای استاندارد‌های تولید خودرو در کشور و نظر به رعایت استاندارد‌های اجباری در تمامی محصولات ایران‌خودرو، ادامه تولید محصول پارس در سال ۱۴۰۳، به دلیل عدم توانایی آن در تطابق با استانداردها، منوط به دریافت تاییدیه‌های لازم است؛ لذا این شرکت به منظور رعایت حقوق مشتریانی که خودرو پارس را از طریق سامانه یکپارچه انتخاب کرده‌اند، امکان انتخاب سایر محصولات را فراهم کرده است.

ایران‌خودرو تصریح کرده که به منظور رعایت حال مشتریان، ۱۰۰ میلیون تومان از وجه خودرو‌های جایگزین را بدون دریافت سود و در اقساط ۱۲ ماهه دریافت خواهد کرد./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.