راهپیمایی لشکریان در هوای برفی

حال و هوای مسجد جمکران در میلاد صاحب الزمان(عج)

عاشقان امام زمان ‌در قالب لشکر صاحب‌الزمان (عج) در هوای برفی پیاده‌روی جشن نیمه شعبان را آغاز کرده‌اند ‌و میلاد منجی عالم بشریت را جشن گرفته‌اند.

به گزارش شهروند آنلاین از قم، هم‌زمان با پانزدهم شعبان سال روز میلاد امام زمان (عج) شهر مقدس قم نیز همزمان با سایر شهرهای کشور غرق در شادی و سرور است. زائران و مجاوران بارگاه کریمه اهل‌بیت (س) از جای‌جای ایران اسلامی خود را به مسجد مقدس جمکران رسانده‌اند تا در این جشن و سرور خود را سهیم بدانند.

شهر آذین‌بندی و چراغانی شده و همه جای شهر را ریسه بسته‌اند، شیفتگان خاندان عصمت و طهارت (ع) با پخش گل و شیرینی خود را در این جشن بزرگ سهیم می‌دانند.

مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر حضرت معصومه (س) نیز به‌طرز باشکوهی آذین‌بندی شده و هزاران تن از عاشقان بانوی آب و آینه خود را به این دو مکان مقدس رسانده‌اند تا این میلاد میمون و خجسته را جشن بگیرند.

همزمان با میلاد حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، امروز قم و مسجد مقدس جمکران حال و هوای دیگری دارد؛ با وجود بارش برف اما ‌مردم و عاشقان مهدویت خود را به مسجد مقدس جمکران رسانده‌اند و با پرچم‌های بقیه الله اعظم برای ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف دعا کردند و با در دست داشتن پرچم‌های فلسطین و حزب الله لبنان از خداوند طلب پیروزی جبهه مقاومت را مسئلت کردند.

عاشقان ظهور در مسیر پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم با پیاده‌روی تا مسجد مقدس جمکران به حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف عرض ارادت کردند.

مشتاقان حضرت ولی عصر (عج) شب گذشته با نور افشانی و گلباران این مکان مقدس به استقبال جشن‌های نیمه شعبان رفتند و با ذکر دعا و نیایش ظهور حضرت را از درگاه الهی خواستار شدند.

مسجد جمکران در شب نیمه شعبان مملو از زائران از سراسر کشور و خارج از کشور بود، به طوری که حرکت به سمت این مسجد به کندی امکان پذیر و برخی مسیرها نیز به دلیل خیل عظیم جمعیت مسدود بود./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.