وزیر کشور: ایده‌های مردم در حل مشکلات شهرها به کار گرفته شود

وزیر کشور گفت: باید ایده‌ها و نظرات مردم برای حل مشکلات شهرها به کار گرفته شود و منابعی را هم برای این منظور پیش‌بینی کنیم.

به گزارش شهروند آنلاین، احمد وحیدی، دوشنبه در آیین بهره‌برداری و گلنگ‌زنی همزمان ۳۴۸ طرح و پروژه عمرانی و خدماتی شهری شیراز افزود: دولت، مجلس، قوه قضائیه، نیروهای مسلح، شهرداری‌ها همه برای پیشرفت و توسعه کشور با یکدیگر هم‌پیمان، یکپارچه و هم‌داستان هستند و امروز نیز می‌بینیم که این هماهنگی‌ها در بخش‌های مختلف چه تحولاتی در پی داشته است.

او، ضمن تاکید بر لزوم توجه به محلات و پرداختن به امور آنها اظهار کرد: شهر شیراز با توجه به بهره‌مندی از عناصر و مولفه‌های بی‌نظیر فرهنگی می‌طلبد که به شکل ویژه مورد توجه قرار گیرد چرا که جایگاه این شهر سطح انتظارات و توقعات را در همه حوزه‌ها و عرصه‌ها بالا می‌برد.

او اظهار کرد: محلات شهرها باید دسته‌بندی و برای رفع مشکلات آنها زمانبندی شود و برنامه‌ریزی منسجم برای رفع تمام محرومیت‌ها از این محلات صورت گیرد تا مشکلات آنها به حداقل ممکن برسد.

وزیر کشور افزود: در شهر شیراز آسیب‌های اجتماعی باید در حداقل ممکن باشد و نشاط و شادی در همه محلات موج بزند و در کنار آن بحث فرهنگی و مولفه‌های فرهنگی نیز مورد توجه قرار گیرد تا شیراز را در آن جایگاهی که شایسته آن است ببینیم.

وحیدی اظهار کرد: مردم باید این احساس را با تمام وجود داشته باشند که تمام مسئولان در خدمت آنها و در خدمت رفع نیازهای آنها هستند.

او گفت: قطعا مردم در روز ۱۱ اسفندماه با حضور در پای صندوق‌های رای و خلق حماسه‌ای دیگر، نشان خواهند داد که قدردان خدمات خدمتگزاران هستند و این پیوستگی بین مردم و مسئولان در این انتخابات و با انتخاب افراد شایسته بیش از پیش خود را نشان خواهد داد.

او همچنین ابزار امیدواری کرد که اجرای خط سه مترو شیراز به سمت شهر جدید صدرا نیز به سرعت عملیاتی و اجرایی شود./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.