استقبال گسترده مردم از کالابرگ الکترونیکی

سخنگوی دولت گفت: طبق گزارش وزیر کار، مردم از طرح کالابرگ الکترونیکی استقبال گسترده داشتند و حدود ۷۵ درصد مشمولین از این طرح استفاده کردند که شامل بیش از ۱۵ میلیون خانوار می‌شود.

به گزارش شهروند آنلاین، علی بهادری سخنگوی دولت صبح امروز، چهارشنبه، در حاشیه جلسه هیات دولت، اظهار داشت: با توجه به نزدیک بودن ایام نوروز و سفرهای مردم در این تعطیلات، ستاد سفر جلسات خود را شنبه آغاز خواهد کرد و حدود 24 دستگاه با این حوزه مرتبط هستند و موضوعات دنبال می‌شود.

او افزود: طبق گزارش وزیر کار، مردم از طرح کالابرگ الکترونیکی استقبال گسترده داشتند و حدود 75 درصد مشمولین از این طرح استفاده کردند که شامل بیش از 15 میلیون خانوار می‌شود.

سخنگوی دولت همچنین بیان کرد: طبق گزارش رئیس‌کل بانک مرکزی، نرخ تورم تولیدکننده شیب کاهشی دارد و تورم تولید‌کننده به عدد 28 درصد کاهش یافته است.

بهادری‌جهرمی اضافه کرد: دولت برای رفع مشکلات صادرکنندگان و تسهیل صادرات مصوبه‌ای داشت و بر اساس آن، عوارض صادرات کالاهای خام و نیمه‌خام که قبل از این طبق قانون بودجه مقرر شده بود، اصلاح شد و این عدد کاهش یافت و همین امروز به گمرک ابلاغ شد.

او گفت: مصوبه دیگر دولت نیز برای افزایش و تقویت توان صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون در جهت تسهیل وام اشتغال زنان سرپرست خانوار بود؛ هیات وزیران مصوب کرد با توسعه بانک‌های عامل، توان این صندوق افزایش یابد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.