زمان پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری

پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری جاده‌ای به صورت حضوری و اینترنتی از ۲۰ اسفند آغاز می‌شود.

به گزارش شهروند آنلاین از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر این سازمان اظهار داشت: پیش‌فروش اینترنتی بلیت از طریق سایت‌های اینترنتی، سایت‌های استانی و سایت‌های اختصاصی شرکت‌های حمل و نقل مسافر انجام می‌شود و با انجام سفرهای برنامه‌ای کاربران، خدمات رسانی مناسب‌تری دربخش حمل و نقل جاده‌ای فراهم می‌شود.

«داریوش باقرجوان» با بیان این که ارائه کد ملی و تلفن همراه هنگام خرید بلیت از طرف مسافران الزامی است، افزود: با توجه به افزایش تقاضا در برخی مسیرها، از سوی استان‌ها نیازسنجی انجام می‌شود و حداکثر ظرفیت ناوگان برای خدمات‌رسانی به کارگرفته می‌شود.

ویاو خاطرنشان‌کرد: افزون بر ۱۱ هزار دستگاه اتوبوس، ۱۹هزار دستگاه مینی‌بوس و ۳۰ هزار دستگاه سواری کرایه در ایام نوروز در محورهای مختلف درون استانی و برون استانی، مسافران را جابه‌جا می‌کنند.

باقرجوان با بیان اینکه نظارت و پیگیری مستمر بر فروش بلیت‌های نوروزی و رسیدگی به شکایات مسافران از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وادارات استان‌ها انجام می‌شود، ادامه‌داد: سامانه جامع اطلاع‌رسانی ۱۴۱ و تلفن گویای ۱۴۱، وب‌سایت ۱۴۱ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱، پل های ارتباطی این سازمان با کاربران بوده و می توانند شکایات و نظرهای خود را ثبت کنند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.