قدردانی از حضور پرشور مردم

سردار رادان: انتخابات در امنیت کامل در حال برگزاری است

فرمانده کل انتظامی کشور بیان داشت: هیچگونه مشکل امنیتی در هیچ یک از شعب سراسر کشور وجود نداشته و امنیت کامل برقرار است.

به گزارش شهروند آنلاین، سردار احمدرضا رادان ضمن حضور در پای صندوق رأی مستقر در ستاد فراجا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: الحمدلله، از اولین دقایق شروع رأی‌گیری، مردم عزیز در سراسر کشور، پای صندوق‌های رأی آمدند و با شور وصف‌ناپذیری، در حال عمل به تکلیف دینی و ملی خود هستند.

فرمانده کل انتظامی کشور تأکید کرد: تا به اکنون، هیچگونه مشکل امنیتی در هیچ یک از شعب اخذ آراء در سراسر کشور وجود نداشته و امنیت کامل برقرار است.

سردار رادان در ادامه افزود: این امنیت در حالی رقم خواهد خورد که مشارکت مردم هم بسیار بالا باشد؛ به واقع هرچه این مشارکت بالاتر باشد، امنیت هم  بالاتر و بیشتر خواهد بود.

او خاطر نشان کرد: از اولین دقایق شروع رأی‌گیری، بیگانگان هم بیکار ننشستند؛ مشخص هست که از این شور، بسیار ناراحت هستند و برای‌شان باورپذیر نیست که این تعداد از مردم با این استقبال، برای تصمیم‌گیری در خصوص نمایندگان‌شان، در شعب رأی‌گیری حاضر شوند.

فرمانده انتظامی کل کشور، با تشکر از حضور پرشور مردم در انتخابات 11 اسفند بیان داشت: همکاران من در بحث امنیت صندوق‌ها قطعا تا پایان زمان رأی‌گیری در شعب هستند و بعد از آن هم وظیفه انتقال صندوق‌ها و سپس، ماموریت امنیت مخازن را برعهده دارند.

سردار رادان در پایان گفت: ما تا آخرین لحظاتی که نتایج معلوم شود برای حفظ امنیت و پاسداشت همه آن چیزی که مردم آن را امنیت می نامند، در خدمت‌شان هستیم./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.