سخنگوی شورای نگهبان: طبق شواهد درصد مشارکت نسبت به انتخابات مجلس یازدهم بهتر بوده است

طحان نظیف گفت: طبق شواهد درصد مشارکت خوب بوده است و حتی نسبت به انتخابات مجلس یازدهم این مشارکت بهتر بوده است. اما آمار نهایی و تکمیلی را پس از اتمام فرایند اعلام می‌کنیم.

به گزارش شهروندآنلاین، هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در جمع خبرنگاران در ستاد انتخابات کشور، اظهار داشت: از ماه‌ها قبل عوامل اجرایی کشور دستگاه‌های انتظامی، شورای نگهبان برنامه‌ریزی متعددی داشتند و با آغاز فرآیند شاهد حضور مردم پای صندوق رای بودیم.

وی افزود: گزارش و مشکل خاصی را از ابتدای صبح نداشتیم، گزارشان جزئی در مورد تاخیر کار  شعب بود که مشکلات رفع شد. جای تشکر از عوامل اجرایی داریم و در بازدیدی که از ستاد انتخابات داشتیم فرآیند به صورت روان در حال طی شدن است.انتخابات الکترونیکی در چهار حوزه  آبادان،ملایر، قم و رشت به صورت روان در حال انجام است.

سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: از مردم درخواست داریم در زمان اولیه آرای خود را به صندوق‌ها بیندازند و این کار به ساعات پایانی نیندازند.

طحان‌نظیف با بیان اینکه مشکل خاصی در حوزه امنیت انتخابات نداشتیم،گفت: حسب اعلام بیش از 250 هزار نیرو مسئولیت انتخابات را برعهده دارند.

وی تاکید کرد: طبق شواهد درصد مشارکت خوب بوده است و حتی  نسبت به انتخابات مجلس یازدهم این مشارکت بهتر بوده است. اما آمار نهایی و تکمیلی را پس از اتمام فرایند اعلام می‌کنیم. حسب گزارش‌های میدانی کار روان در حال انجام است.

سخنگوی شورای نگهبان در مورد اینکه چه تعداد تعرفه تاکنون توزیع شده است،گفت: حسب پیش‌بینی‌ها میزان تعرفه برای هر شعب پیش بینی شده است و اگر از درصدی که پیش‌بینی شده است نیاز باشد تامین می‌شود. تا الان مشکل خاصی برای تعرفه نداشتیم و تعرفه به میزان کافی است. تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.