جزئیات جدید از آخرین وضعیت شمارش آرای تهران

پیروزی ۱۳ نامزد تا این لحظه

شمارش آرا در همه شعب تهران به پایان رسیده است و تنها حدود ۱۰۰ شعبه شمارش نشده باقی مانده است؛ با این وجود تا الان ۱۳ نامزده به عنوان نماینده منتخب مشخص شده‌اند و ۳۴ نامزد در دور دوم با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

به گزارش شهروند آنلاین، شمارش آرای انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران همچنان ادامه دارد و در حدود 4900 شعبه شمارش به پایان رسیده است که تنها در حدود 100 شعبه اخذ رای هنوز شمارش ادامه دارد.

بر اساس این گزارش 13 نامزد پیروز نهایی بدین شرح هستند:

سیدمحمود نبویان،حمید رسائی،امیرحسین ثابتی منفرد،محمدباقر قالیباف،رضا تقی پورانوری،روح اله ایزدخواه،مرتضی آقاطهرانی،منوچهر متکی،اسمعیل کوثری،مهدی کوچک زاده،سیدعلی یزدی‌خواه،علی خضریان،مالک شریعتی نیاسر

بر اساس پیگیری‌ها، کامران غضنفری و احمد نادری تنها چند صد رای نیاز دارند که بتوانند 20 درصد آرای صحیح را کسب کنند و این احتمال وجود دارد این که چند صد رای را از 100 شعبه باقی مانده کسب کنند و به طور مستقیم به مجلس دوازدهم راه یابند.

در صورتی که کامران غضنفری و احمد نادری بتوانند 20 درصد آرای صحیح را کسب کنند، 30 نامزد در دور دوم با یکدیگر رقابت خواهند کرد و در غیر این صورت همان 13 نفر نخست به طور مستقیم به مجلس راه خواهند یافت و الباقی یعنی 34 نامزد دیگر در دور دوم با یکدیگر رقابت خواهند کرد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.