نظارت میدانی در مناطق سیل‌زده

بهادری جهرمی: رئیسی عازم سیستان و بلوچستان شد

سخنگوی دولت خبرداد: رئیس جمهور به منظور سرکشی میدانی به وضعیت سیستان و بلوچستان عازم این استان شد.

به گزارش شهروند آنلاین، «علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات امروز جلسه هیات وزیران بیان کرد: جلسه هیات دولت به ریاست آیت الله رئیسی برگزار شد و در ابتدای جلسه برخی وزیران گزارشی از اهم مباحث موضوعات هفته جاری ارائه کردند و بیشترین زمان به گزارشی از آخرین وضعیت امدادرسانی به استان سیستان و بلوچستان اختصاص یافت.

سخنگوی دولت خاطر نشان کرد: وزیر کشور گزارشی از حضور میدانی خود در استان سیستان و بلوچستان ارائه داد و  وزیر راه و شهرسازی درباره فعال شدن راه‌ها و احیای دوباره مسیرهای مواصلاتی گزارش داد، اعضای محترم دولت هر یک به تناسب حوزه صلاحیت خود گزارشی از پیشرفت موضوعات دادند و رئیس جمهور موکدا تاکید کردند که از همه ظرفیت‌ها برای سرعت‌بخشی به امدادرسانی استفاده شود.

بهادری جهرمی تصریح کرد: گزارش‌های دیگری از روندهای تأمین امنیت و سلامت و ایجاد و بهره‌برداری از زیرساخت‌های الکترونیکی در برگزاری انتخابات توسط وزیر کشور ارائه شد.

او با بیان اینکه در خصوص سفر رئیس جمهور به الجزایر و حضور در اجلاسیه همکاری کشورهای صادرکننده گاز گزارش بسیار خوبی ارائه شد، گفت: وزرات نفت موفق شده است که جایگاه نخست را در جمع‌آوری گازهای مشعل در بین همه اعضای این اجلاسیه داشته باشد که از جهت زیست‌محیطی و جلوگیری از هدررفت منابع بسیار حایز اهمیت است.

سخنگوی دولت با بیان اینکه میانگین رشد تولید گاز در  ایران ۵ درصد است، تاکید کرد: وزارت نفت دربین کشورهای صادرکننده گاز، رتبه نخست در افزایش نرخ تولید گاز را داشته است.

او در ادامه بیان کرد: امروز هیأت وزیران با پیشنهاد سازمان برنامه نسبت به ارجاع برخی اختلافات پیمانکاران عمرانی با دستگاه‌های اجرایی به داوری موافقت کرد تا به پیشرفت طرح‌های عمرانی معطل مانده به دلیل اختلافات حقوقی، منجر شود.

بهادری جهرمی خاطر نشان کرد: دومین مصوبه هیأت وزیران در نشست امروز، صدور مجوز برگزاری دومین دوره اجلاس وزرای علوم و فناوری کشورهای اسلامی در ایران بود که دولت با بار مالی و هماهنگی‌های لازم آن موافقت کرد و سال آینده این اجلاس در کشور برگزار می‌شود./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.