ناگفته‌های فرمانده سپاه قدس از طوفان الاقصی

سردار قاآنی: ترس صهیونیستها از عملیات فلسطینیان کرانه باختری در ماه رمضان به اوج خود رسیده است

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی یک ترس همیشگی از عملیات جوانان فلسطینی در ماه رمضان در کرانه باختری داشته است و بدیهی است که این ترس امسال به اوج رسیده است.

به گزارش شهروند آنلاین، سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز سه‌شنبه در اولین روز ماه مبارک رمضان با حضور در سازمان صداوسیما از عملکرد این سازمان در پوشش اخبار طوفان الاقصی تقدیر کرد.

سردار قاآنی در این دیدار گفت: رژیم صهیونیستی یک ترس همیشگی از عملیات جوانان فلسطینی در ماه رمضان در کرانه باختری داشته است و بدیهی است که این ترس امسال به اوج رسیده است.

او افزود: از ویژگی‌های عملیات طوفان الاقصی این بود که همه دنیا به‌صورت واقعی امتحان شدند.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به روحیه رزمندگان فلسطینی گفت: پیام‌های رزمندگان فلسطینی در صحنه نبرد به مذاکره‌کنندگان حماس این است که؛ “ما مقاومت می‌کنیم شما محکم مذاکره کنید”.

قاآنی ادامه داد: این رزمندگان با یک ویژگی‌های خاصی این میدان را اداره می‌کنند و توانایی خود را در حدی افزایش داده‌اند که آدم لذت می‌برد.

او با تحسین طراحی و اجرای عملیات طوفان الاقصی اظهار داشت: جنگ مقاومتی صرفاً با سلاح و ابزار نیست و بایستی ریشه‌های عمیق اعتقادی و معنوی هم در آن باشد.

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: یک‌سوم نیروهای شرکت‌کننده در این عملیات حافظ قرآن بودند و برخی از آنها مأموریت داشتند که پس از حمله به صهیونیستها مقاومت کنند تا به شهادت برسند.

او با بیان اینکه برادرانه در کنار جریان مقاومت هستیم، گفت: هنر ما باید این باشد که در ابعاد مختلف از ظرفیت‌هایمان استفاده کنیم. رسانه ملی نیز در تبیین وضعیت جنگ، ترسیم شرایط غزه، امیدآفرینی و… می‌تواند نقش‌آفرینی کند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.