افزایش شهدا به بیش از ۳۲۶۲۳ نفر

بسته خبری ویژه تحولات مقاومت در غزه

وزارت بهداشت فلسطین در غزه از افزایش آمار شهدای تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به ۳۲ هزار و ۶۲۳ نفر از هفتم اکتبر تا‌کنون خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین، جنگ در غزه امروز جمعه وارد صد و هفتاد و پنجمین روز خود شد، نبردی که همچنان بیمارستان‌ها و مراکز درمانی جزو اهداف اصلی اشغالگران صهیونیست به‌ شمار می‌رود.

صهیونیستها از اولین ساعات بامداد امروز جمعه به مناطق مختلف نوار غزه حمله کردند که به شهادت و زخمی شدن شمار زیادی از مردم بی‌دفاع منجر شد.

منابع محلی فلسطین گزارش دادند که توپخانه‌های رژیم صهیونیستی منازل مردم بی‌دفاع را در شهر خان‌یونس واقع در جنوب غزه را گلوله‌باران کردند.

وزارت بهداشت فلسطین در غزه از افزایش آمار شهدای تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به 32 هزار و 623 نفر و مجروحان به 75 هزار و 92 نفر از هفتم اکتبر(طوفان الاقصی) تا کنون خبر داد. بیشتر شهدا و مجروحان را زنان و کودکان بی‌گناه تشکیل می‌دهند.

حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به خودرویی در جنوب شهر صور لبنان

منابع خبری از حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به یک دستگاه خودرو در شهر صور واقع در جنوب لبنان خبر دادند.

شبکه خبری المیادین گزارش داد که در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به یک خودرو در شهرک البازوریه در منطقه صور لبنان یک نفر به شهادت رسیده است.

حمله توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های «راشیاالفخار»، «کفرحمام» در جنوب لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار داد.

قایق‌های جنگی رژیم صهیونیستی سواحل مرکز غزه را گلوله‌باران کردند

منابع خبری از گلوله‌باران سواحل استان مرکزی غزه از سوی قایق‌های جنگی رژیم صهیونیستی خبر دادند.

بمباران خانه‌ای در رفح 12 شهید برجای گذاشت

منابع خبری امروز گزارش دادند که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی خانه‌ای را در شمال شهر رفح در جنوب غزه بمباران کردند که در این جنایت 12 فلسطینی از جمله شماری زن و کودک به شهادت رسیده و تعدادی نیز زخمی شدند.

تجاوز هوایی رژیم اسرائیل به حومه شهر حلب سوریه

منبعی در وزارت دفاع سوریه بامداد امروز جمعه از حمله هوایی رژیم اسرائیل به مناطقی در اطراف شهر حلب خبر داد که بنا به این گزارش، این تجاوز جدید صهیونیست‌ها منجر به جان باختن شماری از افراد نظامی و غیرنظامی و وارد آمدن خسارت شده است.

این حمله از منطقه «اثریا» واقع در جنوب شرق حلب صورت گرفته است و هواپیماهای صهیونیستی از حریم هوایی اردن و منطقه التنف سوریه که تحت اشغال آمریکایی‌هاست، اقدام به پرواز کرده و دست به این تجاوز هوایی زده است.

بنا به گفته وزارت دفاع سوریه، این حمله همزمان بوده با حملات راکتی و پهپادی عناصر تروریستی در حومه استان حلب به مرکز این استان./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.