رشد ۶درصدی بنزین‌سوزی در نوروز امسال

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: از ابتدای فروردین‌ماه امسال تا نهم فروردین به‌ صورت میانگین روزانه ۱۲۱میلیون و ۳۰۰هزار لیتر بنزین در کشور مصرف شده است که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشد ۶.۱درصدی داشته است.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در روز پنجشنبه (نهم فروردین) 125 میلیون و 300 هزار لیتر بنزین در کشور مصرف شده است که این رقم در مقایسه با رقم 112 میلیون و 600 هزار لیتر دوره مشابه پارسال، 11 درصد افزایش یافته است.

برپایه این گزارش، از ابتدای فروردین‌ماه امسال تا نهم فروردین به‌ صورت میانگین روزانه 121 میلیون و 300 هزار لیتر بنزین در کشور مصرف شده است که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال (114 میلیون و 300 هزار لیتر)، هفت میلیون لیتر معادل 6.1 درصد افزایش یافته است.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با هشدار درباره روند افزایشی مصرف سوخت در کشور، از هم‌وطنان خواست با مدیریت مصرف سوخت و رعایت موارد مربوط به مصرف بهینه، کارکنان این شرکت را در سوخت‌رسانی مطلوب به هموطنان یاری کنند.

برپایه این گزارش، در روز 29 اسفندماه 1402 (آخرین روز پارسال)، بیش از 152 میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف شد که این عدد رکوردی بی‌سابقه‌ در مصرف بنزین سراسر کشور به‌شمار می‌آید./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.