برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس مردم شهرری

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهر ری اعلام کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس مردم شهرری روزجمعه ۱۷فروردین از سه راه ورامین مقابل امامزاده عبدالله به سمت مصلی امام علی (ع)حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می‌شود.

به گزارش شهروند آنلاین، راهپیمایی روز جهانی قدس مردم شهرری روزجمعه ۱۷فروردین ازساعت ۱۰/۳۰ ازسه راه ورامین مقابل امامزاده عبدالله به سمت مصلی امام علی (ع)حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می‌شود .

حجت الاسلام کنگرلو، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرری به ایرنا گفت: طبق سنوات گذشته و همگام با مردم مومن و خداجوی کشور راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه با حضور نمازگزاران شهرری برگزار می‌شود.

قدس به عنوان اولین قبله مسلمین جایگاهی ویژه در میان مسلمانان سراسر جهان دارد. این سرزمین پیوسته کانون جنک‌های متعدد بوده که برای قرن‌ها آرامش و امنیت را از این شهر تاریخی سلب کرده است.

سال‌ها است اشغالگران رژیم صهیونیستی قدس را احاطه کرده‌اند و اجازه نمی‌دهند حصار سنگی که بر اطراف قدس کشیده‌اند، شکسته شود.

روز جهانی قدس روزی است که مسلمانان جهان با مشت‌های گره کرده بر سر اشغالگران قدس، فریاد می‌کشند. روز جهانی قدس روزی است که مسلمانان با سر دادن شعار مرگ بر اسراییل تنفر خود را از دشمنان اعلام می‌کنند و وحدت و یکپارچگی خود را به جهانیان نشان می‌دهند.

مسلمانان برای رهایی قدس شریف از چنگال دشمنان و به یاد مظلومیت ملت فلسطین و محکومیت رژیم صهیونیستی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان خشم و انزجار خود را علیه اشغالگران قدس ابراز می‌دارند.

مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه شهرستان ری نیز برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جمعه لحظه‌شماری می‌کنند و می‌خواهند با حضور سبز خود به مردم ستمدیده فلسطین بگویند که از خون‌هایی که بی‌گناه ریخته شده است دفاع خواهند کرد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.