محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌ها

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال محدودیت‌های تردد در جاده‌ها در روزهای پایانی هفته خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین،سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در گفت‌وگو با فارس به اعمال محدودیت های ترافیکی در پایان هفته اشاره کرد و اظهار داشت: در راستای مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد هموطنان در سفرهای بین شهری، پلیس راهور فراجا محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌ها را در روزهای پایانی هفته به مرحله اجرا می‌گذارد.

او گفت: تردد موتورسيكلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 1403/01/15 الي ساعت 6 روز شنبه مورخ 1403/01/18 از محورهاي كرج- چالوس، هراز، فيروزكوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعكس ممنوع است؛ تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ شیرانی تصریح کرد: تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج- چالوس کماکان ممنوع است.

او اعلام کرد: از ساعت 13 روز جمعه مورخ 1403/01/17در آزادراه تهران-شمال اعمال محدودیت تردد برای خودروها به مقصد چالوس انجام می‌شود و از ساعت 14 ابتدای پل زنگوله(انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد به صورت کامل انجام شده و از ساعت 16 از مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه در مسیر شمال به جنوب انجام می‌شود.

سرهنگ شیرانی ادامه داد: از ساعت 23 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می‌شود.

او با بیان اینکه تردد از مسیر جاده قدیم کرج-چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد است تصریح کرد: تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در روزهای اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت12 از میدان امیر کبیر به سمت چالوس ممنوع است.

سرهنگ شیرانی با اعلام اینکه تردد كليه تریلرها ازمحور هراز کماکان ممنوع است خاطرنشان کرد: تردد كليه كاميون‌ها و كاميونت‌ها به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه تاریخ‌ 1403/01/15 و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه 16 و 17 فروردین محور هراز ممنوع است.

او گفت: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی روزجمعه تاریخ 1403/01/17به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.