بازدید 2300 گردشگر از موزه استاد‌صنعتی در تعطیلات نوروزی

در ایام تعطیلات نوروزی ۱۴۰۳، حدود ٢هزار و ٣٠٠ گردشگر از موزه استاد علی اکبر صنعتی هلال‌احمر، بازدید کردند‌.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ در ایام تعطیلات سال جدید مجموعا  ٢هزار و ٢٧٧ گردشگر از موزه استادصنعتی واقع در میدان امام‌خمینی(ره) بازدید کردند. از این میان، هزار و ۴۴١ نفر با تهیه بلیط و ۸۳۶ نفر نیز به طور رایگان به تماشای نقاشی‌ها و مجسمه‌های موزه استادصنعتی نشستند.

موزه استاد علی‌اکبر صنعتی همه ساله در تعطیلات نورزوی شمار قابل توجهی از گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب می‌کند. آثار نقاشی و مجسمه‌سازی این شاگرد مکتب کمال‌الملک و چهره‌ماندگار عرصه هنرهای تجسمی ایران و اولین هنرمند داوطلب جمعیت هلال‌احمر کشورمان، برای طیف‌های مختلفی از گردشگران از جمله: هنرمندان و دانشجویان رشته‌های هنری و پژوهشگران حوزه تاریخ و جامعه شناسی در یک قرن اخیر، همچنین برای اقشار مختلف مردم جالب توجه است و با آنان ارتباط بر‌قرار می‌کنند.

موزه استادصنعتی در ایام نوروز از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ عصر پذیرای بازدیدکنندگان بود. در روزهای هفتم و یازدهم فروردین به دلیل استقبال گردشگران، ساعت بازدید تا ۱۸:۳۰ تمدید شد.

گفتنی است؛ بازدید از این موزه برای کودکان، بازنشستگان، اعضا و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر، راهنمایان گردشگری و دارندگان کارت منزلت رایگان می‌باشد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.