تشییع پیکر سردار شهید زاهدی در کربلا و نجف

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: پیکر سردار شهید حاج محمدرضا زاهدی در کربلا و نجف تشییع می‌شود و سپس به ایران منتقل خواهد شد.

به گزارش شهروندآنلاین، سردار مجتبی فدا، فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت علی(ع) اظهار کرد: شهادت بزرگ فرمانده سپاه استان و جبهه مقاومت را به رهبر انقلاب، همسر، فرزندان و اخوان این شهید و مردم تسلیت عرض می‌کنم.او افزود: صبح امروز پیکر شهید زاهدی از زیر آوار بیرون آورده شده و طبق اخبار پیکر فعلا سالم است.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به شخصیت بین‌المللی شهید زاهدی تصریح کرد: پیکر شهید در کربلا و نجف تشییع می‌شود و سپس مراسم استقبال در تهران خواهد بود.

فدا در خصوص جزئیات مراسم تشییع پیکر شهید در اصفهان گفت: پس از برگزاری جلسه ستاد مراسم در استانداری و هماهنگی مراسم، زمان و جزئیات دقیق از طریق صدا و سیما، شورای هماهنگی و دیگر رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان عنوان کرد: امید است ضمن رعایت ابعاد امنیتی، مراسمی باشکوه برگزار و ثابت کنیم شهادت سرداران ما هیچ خللی در عزم و اراده مردم نخواهد داشت بلکه مردم مصمم‌تر در مسیر حمایت از مردم غزه قدم می‌گذارند.

فدا در خصوص محل تدفین شهید زاهدی هم گفت: پیکر سردار شهید محمدرضا زاهدی بنا بر وصیت خودش در گلستان شهدای اصفهان و در جوار همرزمان شهیدش تدفین خواهد شد.سردار حاج محمدرضا زاهدی روز دوشنبه در حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوریه به همراه جمعی از همکارانش به شهادت رسید./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.