نوروز امسال مصرف بنزین در کردستان ۱۱ درصد افزایش یافت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: از ۲۹ اسفند پارسال تا ۱۳ فروردین ماه سال جاری، ۳۰ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر بنزین در استان مصرف شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱ درصد رشد داشت.

به گزارش شهروندآنلاین، جهانبخش نوکانی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان  اظهار کرد: بیشترین میزان مصرف بنزین در این مدت مربوط به شهرستان‌های سنندج با هشت میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر و مریوان با چهار میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر مصرف بود.

وی با اشاره به مصرف بیش از ۱۲ میلیون لیتر نفتگاز در این مدت، افزود: مصرف این فرآورده نسبت به مدت مشابه سال قبل چهار درصد افزایش یافت.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان یادآور شد: با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته با مالکین مجاری عرضه و تلاش رانندگان ناوگان حمل ونقل فرآورده‌های نفتی، در این مدت همه ۹۰ جایگاه عرضه فرآورده و ۵۴ جایگاه CNG سطح استان به هموطنان خدمات ارائه دادند.

نوکانی ادامه داد: واحدهای عملیاتی و بازرسی پخش منطقه کردستان (کنترل ونظارت بازرگانی، خدمات مهندسی و روابط عمومی) به منظور ارائه خدمات مطلوب و مناسب به همشهریان ومسافرین نوروزی در ایام تعطیلات نوروز با کنترل نامحسوس از همه جایگاه‌های سطح استان بستر مناسب برای تامین و توزیع مطلوب مصرف سوخت فراهم کردند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.