متقاضیان حج عمره تعیین تکلیف شدند

کفِ هزینه سفر 40 میلیون و 600 هزار تومان است

رئیس سازمان حج و زیارت از اعزام متقاضیان عمره از روز سوم اردیبهشت ماه توسط شرکت‌های مجری عملیات عمره به سرزمین وحی خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین،سیدعباس حسینی در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته با هدف سرعت بخشیدن به انجام امور اعزام و ارائه هر چه بیشتر خدمات به متقاضیان چشم‌انتظار سفر عمره مفرده و توافق به عمل آمده، شرکت‌های مجری عملیات عمره تمامی امور اعزام، اسکان، جابه‌جایی و غیره متقاضیان این سفر معنوی را به انجام خواهند رساند.

او افزود: با تلاش و پیگیری‌های وزارت امور خارجه کشورمان و اعلام شرکت هواپیمایی ایران‌ایر مبنی بر موافقت با مجوزهای پروازی، اعزام‌ زائران عمره از سوم اردیبهشت آغاز می‌شود.

رئیس سازمان حج و زیارت تاکید کرد: هزینه این سفر ۱۰ روزه با توجه به گروه قیمتی، ۴۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تا ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

اواخر سال ۱۴۰۲ قرار بود «عمره مفرده» عملیاتی شود، اما بنا به گفته مسئولان حج و زیارت به دلیل عدم صدور مجوز پروازی از سوی سازمان هواپیمایی عربستان این سفرها به تعویق افتاد، ظاهراً «مشکلات فنی» ما بین هواپیمایی دو کشور رفع شده و چشم انتظاری زایران پس از ٩ سال پایان خواهد یافت./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.