توسعه جنگ نه،مقابله با گسترش جنگ

سعدالله زارعی: حمله به مواضع رژیم صهیونسیتی پاسخ به جنایاتشان است

سعدالله زارعی کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان اینکه عملیات سپاه پاسخی است به جنایت رژیم صهیونسیتی، گفت: سیاست جمهوری اسلامی توسعه جنگ نیست ولی در جایی که دشمن در صدد گسترش جنگ باشد پاسخ خواهد داد.

به گزارش شهروند آنلاین، سعدالله زارعی کارشناس مسائل بین‌الملل در نشستی که دقایقی پس از حملات جمهوری اسلامی ایران به مواضع رژیم صهیونیستی با همین موضوع از شبکه خبر پخش شد، ضمن تقدیر از نیروهای کشورمان برای این حملات گفت: حمله رژیم صهیونسیتی همانطور که رهبر انقلاب فرمودند مانند حمله به خاک کشورمان بود و حملات امشب نیروهای ما در پاسخ به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی بود.

او با اشاره به خویشتن‌داری جمهوری اسلامی ایران در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی تاکید کرد: اتفاقات اخیر در منطقه نشان داد که خویشتن‌داری جمهوری اسلامی جواب نداده و ایران را در شرایطی قرار داد که حتماً باید پاسخ می‌داد و برای همین هم این عملیات آغاز شد.

زارعی یادآور شد: حملات به مواضع رژیم صهیونیستی انتقام خون شهدایی است که توسط این رژیم به شهادت رسیدند.

او اضافه کرد: سیاست جمهوری اسلامی توسعه جنگ نیست ولی در جایی که دشمن در صدد گسترش جنگ باشد پاسخ خواهد داد و این عملیات هم پاسخی است به جنایت رژیم صهیونسیتی.

زارعی تصریح کرد: با این حال جمهوری اسلامی آماده است تا اگر رژیم صهیونیستی بخواهد اقدامی در مقابل این حملات داشته باشد، با قدرت پاسخ بدهد./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.