واکنش رسمی اردن بعد از افشاگری رسانه‌های اسرائیلی

اردن بعد از گزارش رسانه‌های اسرائیلی درباره ادعاهای کمک این کشور به ارتش اسرائیل برای رهگیری موشک‌ها و پهپادهای سپاه، می‌گوید این کشور با هر چیزی که امنیتش را به خطر بیندازد، مقابله خواهد کرد.

به گزارش شهروند آنلاین؛ دولت اردن، صبح امروز (یکشنبه)، اعلام کرد که نیروها و دستگاه‌های امنیتی این کشور با هر چیزی که امنیت و تمامیت ارضی این کشور را به خطر بیندازد، مقابله خواهند کرد.

براساس گزارش خبرگزاری رسمی اردن (پترا)،‌ «ایمن الصفدی» وزیر امور خارجه این کشور نیز اعلام کرد: تمام گام‌های لازم برای محافظت از امنیت و حاکمیت اردن اتخاذ خواهد شد.

او در ادامه گفت که تداوم تجاوزات به غزه، امنیت و ثبات منطقه و جهان را به خطر می‌اندازد و متوقف‌سازی تنش‌ها یک ضرورت است.

این اظهارات پس از آن بیان شده است که برخی رسانه‌های اسرائیلی بامداد امروز خبر دادند اردن در رهگیری موشک‌ها و پهپادهای شلیک‌شده از ایران در کنار آمریکا، انگلیس و فرانسه به ارتش اسرائیل کمک کرده است.

سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل، صبح امروز، رسما اعلام کرد که فرانسه در رهگیری عملیات ایران به اسرائیل کمک کرده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد امروز در پاسخ به حمله اخیر رژیم اسرائیل به ساختمان کنسولی جمهوری اسلامی ایران در دمشق با ده‌ها موشک و پهپاد پایگاه‌های ارتش اسرائیل را مورد حمله قرار داد.

منابع خبری با انتشار تصاویری از اصابت موشک‌های بالستیک سپاه به پایگاه نواتیم در جنوب فلسطین اشغالی خبر دادند./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.