هزینه یک میلیارد دلاری برای رهگیری حملات ایران

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که این رژیم دست ‌ِکم یک میلیارد دلار برای مقابله با حمله ایران هزینه کرد.

به گزارش شهروند آنلاین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه اعلام کردند که هزینه رهگیری حملات شب گذشته ایران به یک میلیارد دلار می‌رسد.

روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت اعلام کرد که هزینه رهگیری موشک‌های ایران در آسمان اسرائیل بیش از یک میلیارد دلار بوده است.

کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرده است که همزمان با حمله ایران همه جنگنده‌های اسرائیل در آسمان فلسطین اشغالی پرواز می کردند از بیم اینکه در حالت استقرار در پایگاه‌هایشان هدف موشک‌های ایران قرار گیرند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد امروز در پاسخ به حمله اخیر رژیم غاصب اسرائیل به ساختمان کنسولی جمهوری اسلامی ایران در دمشق با ده‌ها موشک و پهپاد پایگاه‌های ارتش اسرائیل را مورد حمله قرار داد.

منابع خبری با انتشار تصاویری از اصابت موشک‌های بالستیک سپاه به پایگاه نواتیم در جنوب فلسطین اشغالی خبر دادند.

دانیال هاگاری سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفته ایران 170 پهپاد بیش از 30 موشک کروز و بیش از120 موشک بالستیک را به سمت فلسطین اشغالی پرتاب کرد.

او افزود: از این تعداد چند موشک بالستیک به خاک فلسطین اشغالی اصابت کرد و به یک پایگاه هوایی آسیب وارد کرد.

شبکه «المنار» نیز سحرگاه امروز به نقل از منابعی ویژه گزارش داد دست‌ کم 15 موشک مستقیما به پایگاه هوایی «نواتیم» در جنوب فلسطین اشغالی اصابت کرده و این پایگاه از مدار خدمت خارج شده است.

رسانه‌های فلسطینی نیز بامداد امروز، تصاویری از لحظه اصابت چندین موشک به این پایگاه در جنوب فلسطین اشغالی منتشر کرده بودند. پایگاهی که گفته می‌شود از فرودگاه آن در حمله روز 13 فروردین به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق،‌ استفاده شده بود.

منابع رسانه‌ای ایرانی نیز تایید کردند که در چارچوب پاسخ گسترده موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی از جمله اهدافی که در اراضی اشغالی فلسطین مورد اصابت قرار گرفت، پایگاه هوایی «نواتیم» در جنوب سرزمین‌های اشغالی فلسطین بود.

تصاویر منتشر شده از پاسخ تنبیهی بامداد امروز جمهوری اسلامی ایران نیز حاکی از هدف قرار گرفتن تأسیسات نظامی و فرودگاه‌ها در برخی مناطق در فلسطین اشغالی و آتش‌سوزی پس از انفجارهای بزرگ است./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.