پروازهای امن در کریدورهای باز

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) گفت: بعد از اتمام ماموریت، کریدورها کاملا باز شده است و اکنون هم در شرایط بسیار خوب و با امنیت کامل پروازها در آسمان در حال انجام است.

به گزارش شهروند آنلاین، امیر سرتیپ قادر رحیم‌زاده روز یکشنبه در گفت‌وگویی با تبریک عملیات غرورآفرین همرزمان عزیزمان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گرفتن انتقام سخت از رژیم جنایتکار صهیونیستی گفت: ما به لطف خداوند از همان ابتدا و قبل از شروع عملیات، هماهنگی بسیار خوبی با نیروی هوافضا به عنوان نیروی عمل‌کننده این عملیات و همچنین سازمان هواپیمایی کشوری به عمل آوردیم.کریدورها را جابه‌جا و تمامی هواپیما‌های مسافربری را به منطقه امن منتقل کردیم.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) بیان کرد: بعد از اتمام ماموریت، کریدورها کاملا باز شده است و اکنون هم در شرایط بسیار خوب و با امنیت کامل پروازها در آسمان در حال انجام است.

سرتیپ رحیم‌زاده عنوان کرد: قرارگاه مشترک پدافند هوایی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی هوافضای سپاه و همه ظرفیت‌های نیروهای مسلح در قالب شبکه یکپارچه پدافند هوایی با همه تمهیداتی که اندیشیده شده است ،آمادگی دارد که اولا آسمان‌ کشور را برای همه پروازهای خودی و پروازهای مجاز که از آسمان کشور ما عبور می‌کنند ، کاملا امن و آرام داشته باشد.

او تصریح کرد: در مقابل هرگونه تجاوز، این اطمینان را می‌دهیم که آسمان ما برای متجاوزین ناامن است و اگر دشمن در محاسبات خود اشتباهی کند و هرگونه تجاوزی را به آسمان کشور ما داشته باشد قطعا با ضربات مهلک و آتشین سامانه‌های پدافند هوایی کشور مواجه خواهد شد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.