ارائه خدمات مشاوره روانشناسی ارزان‌قیمت از سوی هلال ‌احمر

معاون بهداشت،درمان وتوانبخشی جمعیت هلال احمر از آمادگی مرکز مشاوره روانشناسی مرکز جامع توانبخشی هلال احمر به ارائه خدمات درمانی به توانخواهان،مددجویان و تمامی امدادگران خبرداد.

به گزارش شهروند آنلاین،پیمان نامدار،معاون بهداشت،درمان وتوانبخشی جمعیت هلال احمر در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت:مرکز مشاوره روانشناسی معاونت بهداشت،درمان و توانبخشی جمعیت هلال اواخر سال 1402 با هدف توسعه خدمات به سطح جامعه و استفاده عموم مردم و امدادگران هلال احمر افتتاح شد.

او ادامه داد:این مرکز هم‌اکنون آمادگی لازم را دارد تا به امدادگران جمعیت هلال احمر که در حین خدمت دچار مخاطرات شده‌اند؛خدمات درمانی لازم  را ارائه دهد.

معاون بهداشت،درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمربا اشاره به خدمات درمانی این مرکز اظهار داشت: ما در مرکز مشاوره معاونت بهداشت ،درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر مشاوره فردی،درمان اختلالات خلقی و اضطراب،اختلالات یادگیری،سایکو سوماتیک،اختلالات اتو ایمن،مشاوره تحصیلی،اعتیاد،گروه درمانی،تست‌های روانسنجی، کارگاه‌های درمانی و دارودرمانی را به مراجعین ارائه می‌دهیم.

او در خصوص هزینه خدمات درمانی این مرکز نیز خاطرنشان کرد: هزینه خدمات مشاوره‌ای و درمانی مرکز روانشناسی مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر بسیار ارزانتر از بخش خصوصی است./

پایان پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.