مس و مُحرم، ترکیب شکست‌ناپذیر!

با روی کار آمدن محرم نویدکیا در مس رفسنجان، این تیم دچار تحولات زیادی شده است.

شهروند آنلاین| با شروع نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر، رقبا شاهد یک مس رفسنجان جدید بوده‌اند؛‌ تیمی که پس از ناکامی ساکت الهامی، با محرم نویدکیا کار خود را ادامه داده است و توانسته عملکرد خوبی را از خود برجای بگذارد. پیش از حضور نویدکیا، مس رفسنجان آخرین پیروزی خود را در هفته نهم لیگ برتر مقابل فولاد به‌دست آورده بود و پس از آن 5شکست متوالی و یک تساوی حاصل کار الهامی در این تیم بود و در نهایت این نتایج باعث شد تا این مربی نتواند به‌کار خود در مس رفسنجان ادامه دهد.

اما با حضور محرم نویدکیا شرایط کاملا متفاوت شده است. این مربی در دومین حضور خود روی نیمکت مس رفسنجان موفق شد نساجی مازندران را با نتیجه 3بر صفر شکست دهد و همچنین با پیروزی مقابل استقلال در رقابت‌های جام حذفی، شاگردان جواد نکونام را از گردونه رقابت‌ها خارج کند. مس رفسنجان در هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر در خانه خود مقابل پیکان به تساوی 2بر 2دست یافت تا همچنان روند شکست‌ناپذیری خود را داشته باشد.

در کنار این آمار خوبی که نویدکیا و شاگردانش ثبت‌ کرده‌اند، این تیم در هفته‌های اخیر مقداری در عملکرد دفاعی نتوانسته آمار ایده‌آلی را برجای بگذارد و در 6بازی گذشته، 8گل دریافت کرده است. این مسئله حتی واکنش محرم نویدکیا را هم در پی داشته است. او درباره شرایط دفاعی تیمش گفت: «من در فوتبال اعتقادی به اشتباه فردی ندارم چون دوست دارم این سبک بازی را بازی کنند که ممکن است ضدحملات و مشکلاتی در عقب زمین برای تیم ایجاد شود. این مشکلِ من است و منِ سرمربی باید بتوانم این مشکلات را حل کنم.»

محرم نویدکیا تا اینجای کار 9بازی را با مس رفسنجان پیش برده است و 3پیروزی و 6تساوی حاصل کار این مربی در جمع نارنجی‌پوشان رفسنجانی بوده است. باتوجه به موفقیت مس رفسنجان در جام حذفی این تیم امیدواری قابل توجهی دارد تا با محرم نویدکیا بتواند عملکرد موفقیت‌آمیزی به‌دست بیاورد و باید ببینیم این تیم در پایان فصل در کجای جدول رقابت‌های لیگ برتر جای خواهد گرفت و در جام حذفی چه عملکردی از خود برجای می‌گذارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.