گذرِ دولت از «صد دروازه»

400 کاربر در حال پایش مکاتبات مردم استان سمنان به رئیس‌ جمهور هستند

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری گفت: مکاتبات مردم استان سمنان خطاب به دولت سیزدهم در یک مجموعه دانشگاهی با ۴۰۰ کاربر در حال ثبت و پایش است.

به گزارش شهروند آنلاین، حجت‌الاسلام احمد صالحی در سخنرانی بین خطبه‌های نماز جمعه سمنان در مصلای این شهر افزود: همه تلاش دولت سیزدهم رسیدگی به مطالبه‌ و درخواست‌های مردمی در کوتاهترین زمان است.

او ادامه داد: حضور باشکوه مردم در آیین استقبال و دیدار مردمی رئیس جمهور و اعطای نامه‌هایی برای رسیدگی به درخواست و مطالبات خود شانی از مردم کم نمی‌کند و تلاش دولت سیزدهم رسیدگی به درخواست‌ها و رفع مشکلات است.

به گفته او، از معیارهای ارزیابی عملکرد مدیران و مسئولان در دولت سیزدهم این است که نباید خود را از مردم جدا بدانند و باید پاسخگوی مردم باشند.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری گفت: ۲۶ هزار ملاقات چهره به چهره مسئولان استان سمنان با مردم در سامانه سامد رئیس جمهوری ثبت شد که نشان از اهتمام در رفع مشکلات مردمی است.

به گزارش ایرنا، دومین سفر دولت به استان سمنان به عنوان «بهار سفرهای استانی دولت سیزدهم» در قالب چهاردهمین سفر از دور دوم سفرهای استانی دولت سیزدهم به روز دوم کشیده شد و وارد شهر دامغان شد.

طبق برنامه، سفر دولت سیزدهم به استان سمنان یکروزه (دیروز) سی‌ام فروردین ۱۴۰۳ انجام شد و در ۲ شهر سمنان و شاهرود رئیس جمهور برنامه‌های متعددی داشت و استان سمنان توانست از برکات حضور دولتمردان به بهترین شکل بهره‌گیری کند.

با دعوت مردم و مسئولان شهرستان دامغان، سفر دولت سیزدهم به روز دوم کشیده شد و امروز جمعه سی‌ویکم فروردین ۱۴۰۳ «شهر صد دروازه» میزبان رئیسی شده است.

برنامه ویژه رئیس دولت سیزدهم در «شهر صد دروازه» دیدار مردمی در مصلای امام خمینی(ره) دامغان است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.