آخرین خبر از واگذاری سرخابی‌ها

جلسه کارگروه تأیید اهلیت و صلاحیت سازمان خصوصی‌سازی برای خریداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صبح امروز برگزار شد.

به گزارش شهروند آنلاین، طبق اطلاعیه سازمان فرابورس، امروز (شنبه – اول اردیبهشت‌ماه) آخرین فرصت برای خریداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است تا مدارک مربوط در این خصوص را به سازمان خصوصی‌سازی ارائه دهند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد بانک‌های متقاضی خرید باشگاه پرسپولیس و پتروشیمی خلیج ‌فارس به‌عنوان متقاضی خرید باشگاه استقلال مدارک خود برای خرید این دو باشگاه را به سازمان خصوصی‌سازی ارائه دادند. جلسه کارگروه تأیید اهلیت و صلاحیت سازمان خصوصی‌سازی اکنون در حال برگزاری است. پیش‌بینی می‌شود با توجه به اتفاقات رخ داده صلاحیت خریداران پرسپولیس و استقلال امروز تأیید و همه چیز آماده برگزاری مزایده در روز دوشنبه هفته جاری شود.

از 6 بانک شهر، تجارت، ملت، صادرات، اقتصاد نوین و رفاه به‌عنوان خریداران پرسپولیس یاد می‌شود و پتروشیمی خلیج‌ فارس و شرکت‌های زیر مجموعه آن به‌عنوان خریداران استقلال برای خرید استقلال پا پیش گذاشته‌اند.

روز دوشنبه (3 اردیبهشت‌ماه) مزایده رسمی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار و طبق اعلام مسئولان، سهام این دو باشگاه به صورت رسمی به خریداران واگذار خواهد شد تا مشکل مالکیت مشترک سرخابی‌ها یک‌بار برای همیشه حل شود.

استقلال و پرسپولیس تا تاریخ 5 اردیبهشت‌ماه فرصت دارند مدارک مربوط به مالکیت خود را در سامانه AFC بارگذاری کنند تا با برطرف شدن مشکل مالکیت مشترک خطر حذف از آسیا آنها را تهدید نکند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.