اعتراضات نتیجه داد؛ فغانی برمی‌‌گردد؟

با پیگیری سرپرست فدراسیون فوتبال احتمال بازگشت نام علیرضا فغانی به لیست بین‌المللی داوران ایران قوت گرفت

حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال، به فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران دستور داد که یک بار دیگر شرایط حضور علیرضا فغانی را در لیست بین‌المللی داوران ایرانی بررسی کند.

بعد از حذف نام علیرضا فغانی از لیست بین‌المللی داوران ایران حواشی زیادی به سراغ فدراسیون فوتبال رفته و انتقادات متعددی متوجه مدیران شده است. در چنین شرایطی حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال، کمیته داوران را مأمور کرد به قید فوریت موضوع، دستورالعمل و آیین‌نامه‌های مرتبط با معرفی علیرضا فغانی در فهرست داوران بین‌المللی فوتبال کشورمان را از طریق فیفا مجددا بررسی کند.

علیرضا فغانی شب گذشته در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد طبق استعلامی که به صورت تلفنی از فیفا گرفته شده، درج نام او در لیست بین‌المللی داوران ایران بلامانع است

سایت فدراسیون فوتبال امروز در این خصوص نوشته است: «حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال از فریدون اصفهانیان، سرپرست کمیته داوران خواسته در اسرع وقت نظر کمیته را برای اقدامات بعدی به اطلاع سرپرست فدراسیون برساند.»

علیرضا فغانی شب گذشته در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد طبق استعلامی که به صورت تلفنی از فیفا گرفته شده، درج نام او در لیست بین‌المللی داوران ایران بلامانع است.

در جامعه داوری عده‌ای معتقدند حیدر بهاروند با دستوری که به فریدون اصفهانیان داده، تصمیم قبلی او مبنی بر حذف فغانی را وتو کرده است اما عده‌ای هم بدبینانه به ماجرا نگاه می‌کنند و می‌گویند احتمالا بعد از بررسی مجدد هم به یک بهانه‌ای نام فغانی وارد لیست نمی‌شود! باید منتظر ماند و دید درنهایت چه اتفاقاتی پیش روی داور برجسته ایرانی که یکی از گزینه‌های اصلی قضاوت در جام جهانی 2022 قطر هم هست قرار می‌گیرد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.