دروازه‌بان تیم ملی فوتسال: وقتی رهبر انقلاب را دیدم، منقلب شدم

یک انگشتر از حضرت آقا هدیه گرفتم

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال ایران گفت:‌ بار قبلی که با ایشان دیدار عمومی داشتیم، خیلی دور بودم و خیلی دوست داشتم ایشان را از نزدیک ببینم. وقتی رهبر انقلاب را دیدم خیلی منقلب شدم.

به گزارش شهروند آنلاین،باقر محمدی، دروازه‌بان تیم ملی فوتسال کشورمان امروز چهارشنبه پس از دیدار اعضای تیم ملی با رهبر انقلاب در گفت‌وگو با ایرنا، گفت: دفعه قبلی که با ایشان دیدار عمومی داشتیم، خیلی دور بودم و خیلی دوست داشتم ایشان را از نزدیک ببینم. وقتی رهبر انقلاب را دیدم خیلی منقلب شدم. حس قشنگی است و امیدوارم آنها که دوست دارند مقام معظم رهبری را ببینند، این دیدار نصیبشان شود.

او عنوان کرد: فهمیدیم که ایشان بازی‌های ما را در جام ملت‌های آسیا دنبال کرده‌اند و پیگیر بودند. ایشان فیلم ورود ما به فرودگاه امام خمینی (ره) را هم دیده بودند. افرادی که آنجا بودند با من در مورد پنالتی‌هایی که گرفتم، صحبت کردند و این خیلی برای من جالب بود. آنجا بودن حس خیلی قشنگی داشت.

بهترین دروازه‌بان جام ملت‌های آسیا در خصوص اینکه رهبری به اعضای تیم ملی چه گفتند، اظهار داشت: ایشان تک تک اسم ما را پرسیدند و شرایط تیم را جویا شد و گفتند امیدوارم در ادامه مسیر بدرخشید و پرچم ایران را بالا ببرید.

او در پایان گفت: من یک انگشتر نیز از حضرت آقا هدیه گرفتم./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.