اتمامِ کار ناتمام

ارزیابی وزیر کشور از دور دوم انتخابات

وزیر کشور گفت: ان‌شاءالله که مرحله دوم انتخابات هم مانند مرحله قبل باشکوه و باعظمت برگزار خواهد شد و مردم شریف ما پای صندوق‌های رأی نتایج گرانبهایی را با انتخاب ۴۵ نماینده مجلس شورای اسلامی به اتمام برسانند و کار ناتمام امروز به اتمام برسد.

به گزارش شهروند آنلاین، احمد وحیدی وزیر کشور همزمان با  آغاز دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت معصومه(س) بیان کرد: آغاز مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی را با عنایت ذات باری‌تعالی و  به نام نامی حضرت بقیة الله الاعظم(عج) آغاز می‌کنیم.

او افزود: ان‌شاءالله که این مرحله هم مانند مرحله قبل باشکوه و باعظمت برگزار خواهد شد و مردم شریف ما پای صندوق‌های رأی نتایج گرانبهایی را با انتخاب 45 نمایندگان مجلس شورای اسلامی به اتمام برسانند و کار ناتمام امروز به اتمام برسد.

وزیر کشور تأکید کرد: برای همه عزیزان در همه شعب که مشغول کار هستند و هیات‌های اجرایی و بازرسان و هیات‌های نظارت و فرمانداران و نمایندگان آنها و استانداران و ستادهای هیئت‌های اجرایی و ستادهای هماهنگ‌کننده و ستادهای تبلیغاتی در همه جا آرزوی موفقیت و توفیق داریم  تا در خدمت به مردم شریف در اخذ رأی آنها که امانت الهی است، بیش از پیش موفق باشند.

احمد وحیدی با حضور در ستاد مرکزی انتخابات وزارت کشور رأی خود را در دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به‌صورت الکترونیکی ثبت و وارد صندوق کرد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.