شکل‌گیری ارتش بین‌المللی برای دفاع از مظلوم

اژه‌ای: عملیات وعده صادق نمونه‌ای از اقتدار و شکوه ایران است

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه عملیات وعده صادق نمونه‌ای از ابهت، اقتدار و شکوه جمهوری اسلامی ایران است گفت: این عملیات نمونه بارزی از ایثارگری‌ها و فداکاری‌های شهدا و پای کار بودن مسئولان و مردم در دفاع از آرمان‌های نظام است.

به گزارش شهروند آنلاین، رئیس قوه قضائیه در اجلاسیه ۸۰ شهید طلاب و روحانی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج با تبریک هفته کرامت گفت که توفیقی حاصل شد تا در جمع مردم ولایتمدار، انقلابی و شهیدپرور کهگیلویه و بویراحمد حاضر شود.

او با بیان اینکه این اجلاسیه‌ها بسیار با ارزش هستند افزود: شهدا به ما درس ایثار و فداکاری دادند.

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای با بیان اینکه روحانیت برای هدایت بشر قدم برداشته و برمی‌دارند، گفت: انبیا از جنس مردم بودند و برای هدایت مردم مبعوث شدند.

او با بیان اینکه در زمان غیبت امام زمان (عج) هدایت مردم برعهده روحانیت است، عنوان کرد: این به این معنا نیست که بقیه مسئولیت ندارند و تلاش نمی‌کنند.

رئیس دستگاه قضا اضافه کرد: در عصر ما امام خمینی (ره) با علم و آگاهی و مسئولیت در برابر اسلام، انقلابی عظیم برپا کردند و آثار این انقلاب هر روز ابعاد وسیعی پیدا می‌کند.

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه خداوند وعده جهاد داده است، گفت: عظمت و شکوهی که امروز جمهوری اسلامی دارد به دلیل عمل به وعده الهی است.

محسنی اژه‌ای قدرت ایران اسلامی را اول به خاطر حمایت مردم از ولایت دانست و گفت: دشمنان برای براندازی اسلام همه توان خود را به کار گرفتند، اما با اتکا به خداوند و رهبری فرزانه آنها هیچ وقت به اهداف خود نرسیدند.

او با بیان اینکه امروز همه دشمنان در برابر انقلاب اسلامی ایران سر تعظیم فرود آوردند و افزود: آنها بعد از ناکامی در برابر جمهوری اسلامی ایران در تلاش هستند تا موسسه‌ها و اتاق‌های فکر خود را برای برنامه‌ریزی‌های جدید به کار گیرند.

رئیس دستگاه قضا با اشاره به اینکه امروز انقلاب اسلامی ایران در حال صادر شدن به مناطق مختلف دنیا است، گفت: امروز ارتشی بین‌المللی از سراسر دنیا در حمایت از مظلوم تشکیل شد و دارند اهداف و سیاست‌های جدیدی را از استکبار مطالبه می‌کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای با بیان اینکه عملیات وعده صادق نمونه بارزی از ایثارگری‌ها و فداکاری‌های شهدا و پای کار بودن مسئولان و مردم در دفاع از آرمان‌های نظام است اضافه کرد: در این عملیات به خوبی همه هیمنه رژیم صهیونیست در هم شکست.

او افزود: حدود هفت ماه رژیم صهیونیستی در حال بمباران مردم غزه است و این در حالی است که آمریکا و بسیاری از کشور‌های دیگر نیز در این جنایت اسرائیل را همراهی می‌کنند.

محسنی اژه‌ای با بیان اینکه عملیات وعده صادق نمونه‌ای از ابهت، اقتدار و شکوه جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: همه این شکوه، اقتدار و امنیت جز با خون شهدا و همراهی مردم و تلاش مسئولان مقدور شد.

او با بیان اینکه استان بسیار کم جمعیتی مانند کهگیلویه و بویراحمد حدود ۲ هزار شهید به نظام و انقلاب تقدیم نظام کرد، گفت: اینها نشان از ولایت‌مداری،انقلابی و غیرت مردم این استان است.

رئیس دستگاه قضا تاکید کرد: باید همه ایثارگری‌ها و فداکاری شهدا، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان به اطلاع نسل‌های بعدی منتقل شود، همه تلاش دشمنان بعد از شکست‌های پیاپی از جمهوری اسلامی ایران این است که با ایجاد مشکلات راه تولید و اقتصاد کشور را سد کنند.

او گفت: وظیفه اصلی ما گوش به فرمان ولایت بودن است، عنوان کرد: مهمترین مشکل این کشور اقتصاد و تولید است و باید با ارائه راهکار‌ها و برنامه‌های دقیق این مشکلات را رفع کنیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای با اشاره به اینکه مردم از روحانیت توقع دارند، گفت: روحانیت باید از همه توان خود برای خدمت به مردم و انقلاب استفاده کنند چرا که امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند ارتباط با مردم هستیم./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.