اقدام مناسب در زمان مناسب

عباسعلی کدخدایی: نگاه هلال‌احمر در برگزاری کنگره بین المللی اشغال فلسطین بشردوستانه بود

کدخدایی گفت: برگزاری کنگره بین‌المللی اشغال فلسطین از دیدگاه حقوق بین‌الملل بشردوستانه در غزه؛ یک اقدام مناسب از سوی هلال احمر با نگاه بشردوستانه بود.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال ‌احمر؛ عباسعلی کدخدایی عضو حقوقی شورای نگهبان و دبیر کنگره بین‌المللی اشغال فلسطین از دیدگاه حقوق بین‌الملل بشردوستانه در غزه؛ در نشست تقدیر از برگزار کنندگان این کنگره گفت: کار خیر و هدفمند که بتواند به نتیجه برسد باید به موقع انجام شود. گاهی اوقات اگر این زمان‌شناسی از دست برود نمی‌تواند به نتیجه مطلوب برسد.

او در ادامه افزود: در مقابل این همه وحشی‌گری و جنایت رژیم صهیونیستی خط مقاومت ادامه پیدا کرده است و باعث شده که افکار عمومی‌ علیه اقدامات رژیم صهیونیستی باشند.

کدخدایی خاطرنشان کرد: روح مقاومت به برکت انقلاب اسلامی در محور مقاومت دمیده شد و همچنان شاهد مقاومت مردم غزه در برابر رژیم تا دندان مسلح اسرائیل هستیم. در دانشگاه‌های جهان دانشجویان به دفاع از مردم غزه برخاسته‌اند.

او با بیان اینکه افکار عمومی در این درگیری علیه رژیم صهیونیستی است خاطرنشان کرد: این امر نشان‌دهنده استمرار در مقاومت است. امروز می‌توانیم با افتخار بگوییم که محور مقاومت در این درگیری پیروز شده است.

کد خدایی گفت: ایستادگی مردم مظلوم و بدون سلاح غزه در برابر رژیم صهیونیستی ستودنی است. برگزاری کنگره بین‌المللی اشغال فلسطین از دیدگاه حقوق بین‌الملل بشردوستانه در غزه یک اقدام مناسب از سوی هلال احمر با نگاه بشردوستانه بود./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.